Digitale genealogische bronnen samengesteld door John Drogtrop en Rien Polak
Laatste bewerking: september 2013
De lijst begint met wat algemene bronnen, daarna volgen plaatsnamen in alfabetische volgorde.
Zoeken in de lijst gaat eenvoudig met CTRL-F.
De aan een record verbonden hyperlink (opent in een nieuw tabblad) brengt u vaak direct bij een zoekvenster, maar sommige sites zijn zo opgezet dat u op een algemene inleidende pagina belandt en vandaaruit uw weg moet zoeken.

Nu WieWasWie in de plaats is gekomen van Genlias wordt de lijst bijgewerkt nadat WieWasWie een indexering van de inhoud publiceert

_algemeen Digitale bronbewerkingen Ned/BelgiŽ zoeken via Geneaknowhow.net
_algemeen Wegwijzer genealogie door Piet Molema
_algemeen Castle Garden Immigration (1820-1913)  
_algemeen Ellis Island Immigration (1892-1924)
_algemeen Familieberichten Familieberichten on-line
_algemeen Grafstenen in Noord Holland
_algemeen Grafstenen in vnl. Noord Nederland
_algemeen Grafzerken meer dan 100.000 grafzerken
_algemeen Ga het Na / Nationaal Archief
_algemeen Wegwijzer in Familysearch
_algemeen meer dan 40 archiefdiensten
_algemeen Opvarenden bij de VOC
_provincie Friesland Friesland tresoar
_provincie Gelderland Genealogie in de Achterhoek
_provincie Gelderland FamilySearch
_provincie Gelderland Memories van Successie
_provincie Noord-Brabant Brabants Historisch Informatie Centrum
_provincie Zeeland Zeeuws Archief Middelburg
_provincie Zuid-Holland FamilySearch
_zoeken in vier eeuwen kranten uw naam in de krant
Aagtekerke (Ze) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1955
Aalburg (Nb) Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via WieWasWie)
Aalsmeer (Nb) Digitale Stamboom
Aalsmeer (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Aalsmeer (Nh) Digitale stamboom Kennemerland G 1811=1902 H 1812-1922
Aalst Digitale Stamboom
Aalst (Ge) WieWasWie H 1814-1817 O 1813-1816
Aalst (Ge) Streekarchief Bommelerwaard
Aalst (Nb) WieWasWie Dopen 1613-1810 H 1812-1922 O 1811-1940
Aalten (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Aardenburg (Ze) WieWasWie H 1796-1922 O 1796-1955
Aarlanderveen (Zh) WieWasWie G 1812-1906; O 1812-1917
Aarlanderveen (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Aarle (Nb) Digitale Stamboom
Aarle Rixtel (Nb) WieWasWie Dopen 1667-1810 G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Aarle-Rixtel (Nb) Digitale Stamboom
Abbekerk (Nh) WieWasWie H 1811-1922; O 1811-1950
Abbenbroek (Zh) WieWasWie G 1812-1910 H 1811-1932 O 1812-1950
Abbenbroek (Zh) Streekarchiefvpr G 1812-1910 H 1812-1930 O 1812-1950
Abcoude (Ut) WieWasWie O 1941-1960
Abcoude (Ut) Utrechts archief
Abcoude-Baambrugge(Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1941 MvS 1824-1842
Abcoude-Baambrugge (Ut) Utrechts archief G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1941
Abcoude-Proostdij (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1941 MvS 1824-1842
Abcoude-Proostdij (Ut) Utrechts archief G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1941
Abtsregt (Zh) WieWasWie G O 1818-1855; H 1818-1854
Achterveld Digitale Stamboom
Achthoven (Ut) WieWasWie GHO 1818-1857 MvS 1818-1822 en 1824-1826
Achthoven (Ut) Utrechts archief G 1818-1857 H 1818-1857 O 1818-1857
Achtkarspelen (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Achttienhoven (Zh) WieWasWie G 1811 O 1811, 1818-1953
Achttienhoven (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Achttienhoven (Zh) Utrechts archief G 1811
Ackersdijk en Vrouwenregt (Zh) WieWasWie G 1818-1855 H 1820-1855 O 1818-1855
Ackersdijk en Vrouwenregt (Zh) Digitale Stamboom meerdere bronnen
Acquoy (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via WieWasWie
Adorp (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Aduard (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Aengwirden (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1934
Afferden (Ge) WieWasWie H 1811-1817 O 1813-1817
Akersloot (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Alblasserdam (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1922 O 1812-1950
Alblasserdam (Zh) Erfgoedcentrum DiEP H 1812-1932
Albrandswaard (Zh) WieWasWie G H O 1818-1841
Alem (Ge) Streekarchief Bommelerwaard
Alem (Ge) WieWasWie H 1813-1820 O 1813-1820
Alkemade (Zh) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1950
Alkemade en Tienhoven(Zh) WieWasWie DTB Dopen 1729-1812
Alkmaar (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Alkmaar (Nh) Regionaal Archief Alkmaar div. bronnen Noord-Holland
Almelo (Ov) WieWasWie H 1811-1817, 1914-1932 O 1811-1817, 1914-1950
Almelo, Ambt (Ov) WieWasWie H 1818-1913 O 1818-1913
Almelo, Stad (Ov) WieWasWie H 1818-1913 O 1818-1913
Almkerk (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Almkerk (Nb) Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via WieWasWie)
Almkerk en Uitwijk (Nb) WieWasWie H 1811-1902 O 1811-1942
Alphen (Zh) WieWasWie G H O 1812-1917
Alphen (Ge) WieWasWie H 1811-1817 O 1813-1817
Alphen (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Alphen aan den Rijn (Zh) WieWasWie O 1918-1953
Alphen aan den Rijn (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Alphen en Riel (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Alphen en Riel (Nb) Regionaal Archief Tilburg G 1811-1907 H 1811-1932 O 1811-1957 (A)
Ambt Almelo (Ov) WieWasWie H 1818-1913 O 1818-1913
Ambt Delden (Ov) WieWasWie H 1819-1932 O 1819-1950
Ambt Hardenberg (Ov) WieWasWie G 1811-1932 O 1819-1941
Ambt Ommen (Ov) WieWasWie G 1811-1923 O 1819-1923
Ambt Ootmarsum (Ov) WieWasWie O 1818-1932
Ambt Vollenhove (Ov) WieWasWie H 1819-1932 O 1819-1942
Amby (Li) WieWasWie G 1796-1902 H 198-1922 O 1798-1942
Ameland (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Ameide (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1922 O 1812-1950
Ameide en Tienhoven(Zh) WieWasWie D 1729-1812
Amerongen (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1960 MvS 1818-1856
Amerongen (Ut) Utrechts archief G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942 MvS 1818-1842
Amersfoort (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1960
Amersfoort (Ut) Digitale Stamboom
Amersfoort (Ut) Utrechts archief G 1811-1902 H 1811-1922 O 1909-1942
Ammerstol (Zh) WieWasWie G 1811
Ammerstol (Zh) WieWasWie H 1818-1922; O 1811-1950
Ammerstol (Zh) Groene Hart Archieven DTB BR G H O
Ammerzoden (Ge) Streekarchief Bommelerwaard
Ammerzoden (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Amstenrade (Li) WieWasWie G 1796-1902 H 1797-1922 O 1796-1942
Amsterdam (Nh) WieWasWie H 1836-1932
Amsterdam (Nh) Stadsarchief Amsterdam begraafregisters 1894-2005
Amsterdam (Nh) Stadsarchief Amsterdam doopregisters 1564-1811
Amsterdam (Nh) Stadsarchief Amsterdam gezinskaarten 1893-1939
Amsterdam (Nh) Stadsarchief Amsterdam kwijtscheldingen 1563-1803
Amsterdam (Nh) Stadsarchief Amsterdam marktkaarten 1922-1954
Amsterdam (Nh) Stadsarchief Amsterdam begraafregisters voor 1811
Amsterdam (Nh) Stadsarchief Amsterdam persoonskaarten 1939-1994
Amsterdam (Nh) Stadsarchief Amsterdam ondertrouwregisters 1565-1811
Andel (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Andel (Nb) Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via WieWasWie)
Andijk (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Angerlo (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1812-1950
Ankeveen (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Anloo (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Anna Paulowna (Nh) WieWasWie H 1870-1922 O 1870-1950
Anna Paulowna (Nh) Regionaal Archief Alkmaar
Apeldoorn (Ge) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1950
Appeltern (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1818-1950
Appingedam (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Appingedam (Gr) Groninger Archiefniet G 1811-1907 H 1811-1932 O 1811-1952 GK 1921-1938 BR 1840-1920
Arcen (Li) WieWasWie O 1798-1942
Arcen en Velden (Li) WieWasWie G 1799-1902 H 1799-1922
Arcen en Velden (Li) Gemeentearchief Venlo G H 1798-1940 via WieWasWie
Arkel (Zh) WieWasWie G 1818-1902 H 1818-1922; O 1811-1950
Arnemuiden (Ze) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1955
Arnhem (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1952
Asch (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via WieWasWie
Asperen (Ge) WieWasWie O 1812-1942
Asschat (Ut) WieWasWie G H O 1811
Asschat (Ut) Digitale Stamboom
Asschat (Ut) Utrechts archief G 1811 H 1811 O 1811
Assen (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Assendelft (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Asten (Nb) WieWasWie D 1636-1810 H 1811-1922 O 1811-1942
Asten (Nb) Digitale Stamboom
Avenhorn (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Avereest (Ov) WieWasWie H 1819-1932 O 1819-1950
Avezathen (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via WieWasWie
Axel (Ze) WieWasWie H 1796-1922 O 1796-1955
Axel Municip. Admin. (Ze) WieWasWie H 1798-1800
Baarderadeel (Fr) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1922 O 1812-1942
Baardwijk (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1813-1921
Baarland (Ze) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1955
Baarle Nassau (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Baarle Nassau (Nb) Regionaal Archief Tilburg G 1811-1905 H 1811-1920 O 1811-1957 (A)
Baarn (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1960 MvS 1818-1842
Baarn (Ut) Digitale Stamboom
Baarn (Ut) Utrechts archief H 1811-1922 O 1811-1942
BabyloniŽnbroek (Nb) Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via WieWasWie)
Baexem (Li) WieWasWie G 1800-1902 H 1803-1922 O 1800-1942
Baflo (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Bakel en Milheeze (Nb) WieWasWie DTB 1665-1810 G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1955
Balgoij (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1813-1942
Barendrecht (Zh) WieWasWie H 1812-1817 en 1837-1932
Barendrecht (Zh) Genealogische Verkenningen DTB
Barneveld (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Barradeel (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Barsingerhorn (Nh) WieWasWie H 1812-1922
Barwoutswaarder (Ut) WieWasWie G 1818-1902 H 1818-1932 O 1811-1960
Barwoutswaarder (Ut) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Barwoutswaarder (Ut) Utrechts archief G 1818-1902 H 1818-1922 O 1811-1942
Batenburg (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1813-1950
Bathmen (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1960
Bedum (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Beegden (Li) WieWasWie G 1800-1902 H 1801-1922 O 1800-1942
Beek (Ge) WieWasWie H 1811-1817 O 1813-1817
Beek (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1797-1922 O 1797-1942
Beek (Li) Digitale Stamboom
Beekbergen (Ge) WieWasWie G 1812-1819 H 1812-1819 O 1812-1817
Beek en Donk (Nb) WieWasWie D 1664-1810 H 1811-1922 O 1811-1922
Beek en Donk (Nb) Digitale Stamboom
Beemster (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Beers (Nb) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1950
Beerta (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Beesd (Ge) WieWasWie H 1812-1922 O 1812-1950
Beesd (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via WieWasWie
Beesel (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1797-1922 O 1797-1942
Beets (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Beilen (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Belfeld (Li) WieWasWie G 1796-1902 H 1801-1922 O 1797-1950
Belfeld (Li) Gemeentearchief Venlo alleen via WieWasWie
Belfeld Gemeentearchief Venlo Bevolkingsregister 1850-1861
Bellingwolde (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Beltrum (Ge) WieWasWie H 1812-1819 O 1812-1819
Bemelen (Li) WieWasWie G 1796-1902 H 1799-1922 O 1797-1942
Bemmel (Ge) WieWasWie H 1812-1922 O 1812-1950
Bennebroek (Nh) Digitale Stamboom
Bennebroek (Nh) Digitale stamboom Kennemerland G 1817-1902 H 1817-1932 O 1817-1950
Bennekom (Ge) WieWasWie H 1812-1817 O 1812-1817
Benschop (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1950 MvS 1818-1826
Benschop (Ut) Utrechts archief H 1811-1922 O 1811-1942
Benthorn (Zh) WieWasWie G 1819-1845 H 1819-1842 O 1819-1843
Benthorn (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Benthuizen (Zh) WieWasWie G 1818-1900 H 1817-1928 O 1818-1950
Benthuizen (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Berg en Terblijt (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1797-1922 O 1798-1942
Bergen (Li) WieWasWie G 1798-1902 H 1798-1922 O 1798-1942
Bergen (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Bergambacht (Zh) WieWasWie H 1811-1932; O 1811-1950
Bergambacht (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Bergeijk (Nb) WieWasWie Dopen 1626-1810
Bergeyk (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Bergeijk (Nb) Digitale Stamboom
Bergen (Nh) Regionaal Archief Alkmaar
Bergen op Zoom (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942 MvS1811-1902
Bergen op Zoom (Nb) Historisch Centrum Het Markiezenhof
Bergh (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1812-1950
Bergharen (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1813-1950
Berghem (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Bergschenhoek (Zh) Gemeentearchief Rotterdam DTB; G 1813-1902; H 1812-1932; O 1812-1950
Berkhout (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Berkel en Rodenrijs Gemeentearchief Rotterdam DTB; G 1811-1900; H 1811-1925; O 1811-1950
Berkel-Enschot (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Berkel-Enschot Regionaal Archief Tilburg G 1814-1902 H 1814-1932 O 1814-1950 BR 1850-1924 (A)
Berkenrode (Nh) Digitale Stamboom
Berkenrode (Nh) Digitale stamboom Kennemerland G 1817-1857 H 1817-1857 O 1817-1857
Berkenwoude (Zh) WieWasWie H 1811-1932; O 1811-1950
Berkenwoude (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Berlicum (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1902
Bern Streekarchief Bommelerwaard
Bernisse Streekarchief VP en Rozenburg
Besoijen (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1813-1921
Best (Nb) WieWasWie D 1612-1810H 1811-1922 O 1925-1942
Best (Nb) Digitale Stamboom
Beugen en Rijkevoort (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Beuningen (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1813-1950
Beuningen Regionaal Archief Nijmegen alleen via WieWasWie
Beusichem (Ge) WieWasWie H 1812-1922 O 1812-1950
Beusichem Regionaal Archief Rivierenland alleen via WieWasWie
Beverwijk (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Beverwijk (Nh) Digitale Stamboom
Beverwijk (Nh) Digitale stamboom Kennemerland G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1950
Bierum (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Biert (Zh) Streekarchief VP en Rozenburg G 1818-1855 H 1818-1855 O 1818-1855
Biert met Stompaarden (Zh) WieWasWie G 1818-1855 H 1824-1855 O 1818-1855
Biervliet (Ze) WieWasWie H 1796-1922 O 1796-1955
Biesland (Zh) WieWasWie G 1818-1831 H 1818-1827 O 1821-1831
Biesland (Zh) Digitale Stamboom
Biggekerke (Ze) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1955
Bijlmermeer (Nh) WieWasWie H 1817-1847
Bingelrade (Li) WieWasWie G 1796-1902 H 1798-1922 O 1796-1942
Blaarthem (Nb) WieWasWie Dopen 1678-1810
Blaarthem (Nb) Digitale Stamboom
Bladel (Nb) WieWasWie Dopen 1684-1810
Bladel (Nb) Digitale Stamboom
Bladel en Netersel (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Blankenham (Ov) WieWasWie H 1832-1932 O 1832-1960
Blaricum (Nh) WieWasWie H 1811
Bleiswijk (Zh) WieWasWie H 1811-1932
Bleiswijk (Zh) Digitale Stamboom
Bleiswijk (Zh) Gemeentearchief Rotterdam DTB; G 1811-1902 H 1811-1939 O 1811-1950
Blerick Gemeentearchief Venlo Bevolkingsregister 1850-1861
Bleskensgraaf (Zh) WieWasWie G 1812-1855 H 1811-1855
Bleskensgraaf (Zh) Erfgoedcentrum DiEP H 1812-1932
Bleskensgraaf en Hofwegen (Zh) WieWasWie G 1856-1902 H 1855-1923
Bloemendaal (Nh) Digitale Stamboom
Bloemendaal (Nh) Digitale stamboom Kennemerland G 1812-1902 H 1812-1922 O 1812-1950
Bloemendaal (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Blokker (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Blokzijl (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1960
Bocholtz (Li) WieWasWie G 1796-1902 H 1796-1922 O 1797-1942
Bodegraven (Zh) WieWasWie G 1811-1912 H 1812-1932 O 1812-1950
Bodegraven (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Boekel (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Bokhoven (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1813-1902
Bolsward (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Bommenede (Ze) WieWasWie H 1811-1866 O 1811-1866
Borculo (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Borger (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Borgharen (Li) WieWasWie G 1797-1909 H 1798-1922 O 1798-1942
Borgvliet Historisch Centrum Het Markiezenhof
Borkel (Nb) WieWasWie Dopen 1715-1810
Borkel Digitale Stamboom
Borkel en Schaft (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1940
Borkel en Schaft Digitale Stamboom
Born (Li) WieWasWie G 1800-1902 H 1800-1922 O 1799-1942
Borne (Ov) WieWasWie H 1819-1932 O 1819-1950
Borssele (Ze) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1955
Boschkapelle (Ze) WieWasWie H 1796-1922 O 1796-1936
Boskoop (Zh) WieWasWie D 1697-1811 G 1812-1902 H 1812-1932 O 1811-1950
Boskoop Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Bourtange (Gr) WieWasWie G 1811-1821 H 1811-1821 O 1811-1821
Bovenkarpsel (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Boxmeer (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950 MvS1847-1902
Boxtel (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1813-1942
Brabant WieWasWie MvS 1806-1817
Brabant Brabants Historisch Informatie Centrum
Brakel (Ge) WieWasWie H 1812-1922 O 1813-1950
Brakel (Ge) Streekarchief Bommelerwaard
Brandwijk (Zh) WieWasWie G 1817-1902 H 1817-1922; O 1817-1950
Brandwijk (Zh) Erfgoedcentrum DiEP H 1817-1932
Breda (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1812-1827 MvS1818-1902
Breda (Nb) Stadsarchief Breda bronnen tot 1811
Breda (Nb) Stadsarchief Breda bronnen vanaf 1811
Bredevoort (Ge) WieWasWie H 1811-1818 O 1811-1818
Breskens (Ze) WieWasWie H 1796-1922 O 1796-1955
Breugel (Nb) WieWasWie Dopen 1704-1810
Breugel (Nb) Digitale Stamboom
Breukelen (Ut) WieWasWie O 1949-1960 MvS 1820-1842
Breukelen (Ut) Utrechts archief
Breukelen-Nijenrode (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1812-1948 MvS 1820-1842
Breukelen-Nijenrode (Ut) Utrechts archief H 1812-1922 O 1812-1942
Breukelen-St.Pieters (Ut) WieWasWie G 1818-1902 H 1818-1932 O 1818-1948 MvS 1824-1842
Breukelen-St.Pieters (Ut) Utrechts archief H 1818-1922 O 1812-1942
Breukeleveen (Ut) WieWasWie G 1811 O 1811
Breukeleveen (Ut) Utrechts archief
Breust (Li) WieWasWie G 1797-1828 H 1797-1922 O 1798-1828
Brielle (Zh) Streekarchief VP en Rozenburg G 1812-1902 H 1812-1929 O 1812-1950
Brielle (Zh) WieWasWie DTB 1586-1812 G 1812-1902 H 1812-1932 O 1812-1950
Brigdamme (Ze) WieWasWie H 1811-1815 O 1811-1815
Brijdorpe (Ze) WieWasWie O 1811-1812
Broek (Zh) WieWasWie G 1818-1870 H 1818-1870 O 1811 en 1818-1870
Broekhuizen (Li) WieWasWie G 1796-1902 H 1802-1922 O 1802-1942
Broeksittard (Li) WieWasWie G 1817-1902 H 1798-1922 O 1817-1942
Broek in Waterland (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Broek op Langedijk (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Brouwershaven (Ze) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1955
Bruchem (Ge) WieWasWie H 1811-1817 O 1813-1817
Bruchem (Ge) Streekarchief Bommelerwaard
Bruinisse (Ze) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1955
Brummen (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1818-1950
Brunssum (Li) WieWasWie G 1796-1902 H 1796-1922 O 1796-1942
Budel (Nb) WieWasWie Dopen 1648-1810 H 1811-1922
Budel (Nb) Digitale Stamboom
Buggenum (Li) WieWasWie G 1800-1902 H 1801-1922 O 1800-1942
Buiksloot (Nh) WieWasWie H 1811-1920 O 1811-1920
Bunde (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1801-1922 O 1797-1942
Bunnik (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1812-1960 MvS 1818-1842
Bunnik (Ut) Utrechts archief G 1811-1902 H 1812-1932 O 1812-1950 MvS 1818-1842
Bunschoten (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1960 MvS 1818-1845
Bunschoten (Ut) Digitale Stamboom
Bunschoten (Ut) Utrechts archief H 1811-1922 O 1811-1942
Buren (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Buren (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via WieWasWie
Burgh (Ze) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1955
Bussum (Nh) WieWasWie H 1817-1922
Buttinge (Ze) WieWasWie H 1811-1815 O 1811-1815
Buurmalsen (Ge) WieWasWie H 1812-1922 O 1818-1950
Buurmalsen (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via WieWasWie
Cadier en Keer (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1798-1922 O 1800-1940
Cadzand (Ze) WieWasWie H 1796-1922 O 1796-1955
Callantsoog (Nh) WieWasWie H 1817-1922 O 1817-1950
Capelle (Nb) WieWasWie G 1811-1922 O 1811-1942
Capelle aan den IJssel (Zh) WieWasWie H 1811-1932
Cadpelle en Botland (Ze) WieWasWie H 1811-1813 O 1811-1813
Casteren (Nb) WieWasWie Dopen 1622-1810
Casteren Digitale Stamboom
Castricum (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Castricum (Nh) Regionaal Archief Alkmaar
Chaam (Nb) WieWasWie D 1664-1810 H 1811-1922 O 1811-1942
Chaam Regionaal Archief Tilburg G 1811-1907 H 1811-1932 O 1811-1813
Charlois (Zh) WieWasWie G 1812-1895
Charlois (Zh) Digitale Stamboom
Charlois (Zh) Gemeentearchief Rotterdam DTB; O 1812-1895
Charlois (Zh) Genealogische Verkenningen DTB; G H 1812-1895
Cillaarshoek (Zh) WieWasWie G 1818-1833 H 1818-1833 O 1818-1833
Cillaarshoek (Zh) Erfgoedcentrum DiEP H 1818-1833
Cillaarshoek (Zh) Streekmuseum Hoeksche Waard alleen via Genlias
Clinge (Ze) WieWasWie H 1796-1922 O 1796-1955
Coevorden (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Colijnsplaat (Ze) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1941
Cool (Zh) Digitale Stamboom
Cool (Zh) Gemeentearchief Rotterdam
Cothen (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1812-1932 O 1811-1960 MvS 1818-1900
Cothen (Ut) Utrechts archief G 1811-1902 H 1812-1922 O 1811-1942 MvS 1818-1842
Cromstrijen (Zh) Streekmuseum Hoeksche Waard alleen via Genlias
Cromvoirt (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1940
Cuijk en Sint Agatha (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Cuyk en Sint Agatha (Nb) WieWasWie O 1811-1942
Culemborg (Ge) WieWasWie H 1812-1922 O 1812-1950
Culemborg (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Dalem (Ge) WieWasWie H 1811-1817 O 1811-1817
Dalen (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Dalfsen (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1950
Dantumadeel (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Darthuizen (Ut) WieWasWie G 1811-1857 H O 1818-1857 MvS 1818-1858
Darthuizen (Ut) Utrechts archief H 1818-1857 O 1818-1857 MvS1818-1842
De Bilt (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1960 MvS 1818-1849
De Bilt (Ut) Utrechts archief H 1811-1922 O 1811-1942
De Haar (Ut) WieWasWie MvS 1820-1865
Deil (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
De Lier (Zh) WieWasWie G 1812-1910 H 1812-1940 O 1812-1960
De Mijl WieWasWie G 1812-1857 H 1818-1856; O 1818-1857
De Mijl Erfgoedcentrum DiEP G 1818-1857 H 1818-1857(A)
De Wijk (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Den Ham (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1950
Deil Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Delden (Ov) WieWasWie H 1812-1818 O 1812-1818
Delden, Ambt (Ov) WieWasWie H 1819-1932 O 1819-1950
Delden, Stad (Ov) WieWasWie H 1819-1932 O 1819-1950
Delfshaven Digitale Stamboom
Delfshaven (Zh) WieWasWie G 1811-1886
Delfshaven (Zh) voorouder.nl DTB (in bew.) G O 1812-1886 (in bew.)
Delfshaven en Schoonderloo (Zh) Gemeentearchief Rotterdam DTB; O 1812-1886
Delft (Zh) Gemeentearchief Delft DTB G H O
Delfzijl (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Delwijnen Streekarchief Bommelerwaard
Den Bommel (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932 O 1812-1950
Den Bommel (Zh) Streekarchief Goeree-Overflakkee alleen via Genlias
Den Bosch (Nb) WieWasWie H 1811-1922 MvS 1818-1902
Den Bosch (Nb) Stadsarchief Den Bosch G H O
Den Dungen (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Den Haag (Zh) WieWasWie H 1811-1842 O 1811-1842
Den Haag (Zh) Virtuele studiezaal
Den Ham (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1950
Den Helder (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Den Helder (Nh) Regionaal Archief Alkmaar
De Rijp (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Denekamp (Ov) WieWasWie H 1819-1932 O 1819-1950
Deurne Digitale Stamboom
Deurne en Liessel (Nb) WieWasWie G 1811-1922 O 1811-1950
Deursen en Dennenburg (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1923
Deventer (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1960
De Vennip Digitale Stamboom
De Vuursche (Ut) WieWasWie G 1811
De Vuursche (Ut) Digitale Stamboom
De Vuursche (Ut) Utrechts archief H 1811
De Werken Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
De Werken en Sleeuwijk (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Didam (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Dieden WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1923
Diemen (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Diepenheim (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1950
Diepenveen (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1960
Dieren (Ge) WieWasWie H 1811-1817 O 1811-1817
Diessen (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1933-1942
Diessen (Nb) Regionaal Archief Tilburg DTB
Diever (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Dinteloord (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Dinteloord (Nb) Historisch Centrum Het Markiezenhof
Dinther (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Dinxperlo (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Dirksland (Zh) Streekarchief Goeree-Overflakkee alleen via Genlias
Dirksland (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1930 O 1812-1950
Dodewaard (Ge) WieWasWie H 1812-1922 O 1812-1950
Dodewaard (Ge) Gelders Archief alleen via Genlias
Doesburg (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Doetinchem (Ge) WieWasWie H 1920-1922 O 1920-1950
Doetinchem Ambt (Ge) WieWasWie H 1818-1919 O 1818-1919
Doetinchem Stad (Ge) WieWasWie H 1811-1919 O 1811-1919
Doeveren Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Dokkum (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Domburg (Ze) WieWasWie H 1816-1922 O 1816-1955
Domburg-binnen (Ze) WieWasWie H 1811-1815 O 1811-1815
Domburg-buiten (Ze) WieWasWie H 1811-1815 O 1811-1815
Dommelen (Nb) WieWasWie D 1624-1810 H 1811-1922 O 1811-1942
Dommelen Digitale Stamboom
Dongen (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O niet compleet
Dongen (Nb) Regionaal Archief Tilburg DTB
Doniawerstal (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Donk Digitale Stamboom
Doorn (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1960 MvS 1818-1842
Doorn (Ut) Utrechts archief G 1811-1902 H 1811-1922 MvS1818-1842
Doornspijk (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Doorwerth (Ge) WieWasWie H 1818-1923 O 1818-1923
Dordrecht (Zh) WieWasWie H 1811-1930
Dordrecht (Zh) Erfgoedcentrum DiEP Liste civique 1811 BR 1850-1917 GK 1917-1937
Dordrecht (Zh) Erfgoedcentrum DiEP BR; G 1860-1903 H 1812-1932(A)
Dordrecht (Zh) Erfgoedcentrum DiEP DTB Dopen Ned.-Herv. 1572-1811
Dorth (Ge) WieWasWie H 1818-1831 O 1818-1831
Dreischor (Ze) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1955
Driebergen (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1931 O 1811-1931 MvS 1818-1900
Dreumel (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1813-1950
Driebergen (Ut) Utrechts archief G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1931 MvS 1818-1842
Driebergen-Rijsenburg (Ut) WieWasWie H 1931-1932 O 1931-1960
Driebergen-Rijsenburg (Ut) Utrechts archief O 1931-1942
Driebruggen Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Driel (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Driel / Maasdriel (Ge) Streekarchief Bommelerwaard
Driewegen (Ze) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1955
Drongelen (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1923
Drongelen (Nb) Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Drumpt Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Drunen (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Drunen (Nb) Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Druten (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Druten (Ge) Regionaal Archief Nijmegen alleen via Genlias
Dubbeldam (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1922 O 1812-1950
Dubbeldam (Zh) Erfgoedcentrum DiEP G 1812-1903 H 1812-1932(A)
Dubbeldam (Zh) via Archieven.nl G
Duin en Zuid-Schalkwijk Digitale stamboom Kennemerland alleen BS 1811+
Duist (Ut) WieWasWie G 1811
Duist (Ut) Utrechts archief G 1811
Duist Digitale Stamboom
Duiven (Ge) WieWasWie H 1816-1922 O 1816-1950
Duivendijke (Ze) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1955
Duizel (Nb) WieWasWie Dopen 1620-1810
Duizel Digitale Stamboom
Duizel en Steensel (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1940
Duizel en Steensel Digitale Stamboom
Durgerdam (Nh) WieWasWie H 1811 O 1811, 1817-1818
Dussen (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Dussen Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Dwingelo (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Echt (Li) WieWasWie G 1796-1902 H 1798-1922 O 1800-1942
Echteld (Ge) WieWasWie H 1818-1922 O 1818-1950
Echteld (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Eck en Wiel (Ge) WieWasWie H 1811-1811 O 1811-1811
Eck en Wiel (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Eckart (Nb) Digitale Stamboom
Edam (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Ede (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Eede (Ze) WieWasWie H 1796-1922 O 1796-1941
Eelde (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Eemland Archief Eemland
Eemnes (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1960 MvS 1818-1843
Eemnes (Ut) Digitale Stamboom
Eemnes (Ut) Utrechts archief
Eenrum (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Eersel (Nb) WieWasWie D 1619-1810 H 1811-1922 O 1811-1942
Eersel (Nb) Digitale Stamboom
Eethen (Nb) WieWasWie Dopen 1639-1825
Eethen (Nb) Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB
Eethen WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Egmond aan Zee (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Egmond Binnen (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Eibergen (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Eijgelshoven (Li) WieWasWie H 1800-1922
Eijsden (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1799-1922 O 1797-1942
Eindhoven (Nb) WieWasWie D 1637-1810 H 1811-1922 MvS1818-1902
Eindhoven (Nb) Digitale Stamboom
Elburg (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Elden (Ge) WieWasWie H 1814-1817 O 1814-1817
Elkerzee (Ze) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1955
Ellemeet (Ze) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1955
Ellewoutsdijk (Ze) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1955
Elshout Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Elsloo (Li) WieWasWie G 1798-1902 H 1798-1922 O 1797-1942
Elst (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1812-1950
Elten (Ge) WieWasWie O 1943-1950
Emmen (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Emmikhoven Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Emmikhoven en Waardhuizen (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1879
Empel en Meerwijk (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Engelen (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Enkhuizen (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Enschede (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1950
Enspijk (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Epe (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Erichem (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Ermelo (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Erp (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1940
Erp (Nb) Brabants Historisch Informatie Centrum G H O
Esch (Nb) WieWasWie D 1746-1765 H 1811-1922 O 1811-1942
Escharen (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1940
Est (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Est en Opijnen (Ge) WieWasWie H 1823-1922 O 1823-1950
Est en Opijnen (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Etersheim (Nh) WieWasWie H 1817-1847 O 1817-1847
Etten (Ge) WieWasWie H 1812-1817 O 1812-1817
Etten-Leur (Nb) WieWasWie G 1811-1902 O 1811-1955
Etten-Leur (Nb) Regionaal Archief West-Brabant DTB; BR; GHO(A)
Etten en Leur (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Everdingen (Ut) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1942 O 1812-1950
Everdingen (Ut) Utrechts archief
Eversdijk (Ze) WieWasWie H 1811-1815 O 1811-1815
Ewijk (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Eygelshoven (Li) WieWasWie G 1800-1902 O 1800-1942
Ezinge (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Ferwerderadeel (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1952
Fijnaart en Heijningen (Nb) Regionaal Archief West-Brabant DTB; BR; GHO(A)
Fijnaart en Heijningen (Nb) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1955
Finsterwolde (Gr) WieWasWie G 1812-1905 H 1812-1922 O 1812-1952
Fort Bath (Ze) WieWasWie H 1811-1815 O 1811-1815
Fort Bath en Bath (Ze) WieWasWie H 1816-1877 O 1816-1877
Franeker (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1812-1942
Franekeradeel (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1812-1942
Gaasterland (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Gameren (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Gameren (Ge) Streekarchief Bommelerwaard
Gansoijen Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Gapinge (Ze) WieWasWie H 1811-1857 O 1811-1857
Garderen (Ge) WieWasWie H 1812-1818 O 1812-1818
Gassel (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Gasselte (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Gasselternijveen (Dr) WieWasWie G 1817-1819 O 1817-1819
Gastel (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1812-1820
Gastel (Nb) Digitale Stamboom
Geertruidenberg (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Geertruidenberg (Nb) Regionaal Archief Tilburg G 1811-1900 H 1811-1930 O 1811-1950 (A) DTB 1614-1810
Geervliet (Zh) Streekarchief VP en Rozenburg G 1812-1902 H 1812-1912 O 1812-1950
Geervliet (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932 O 1812-1950
Geesteren (Ge) WieWasWie H 1812-1817 O 1812-1817
Geffen (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1960
Geldermalsen (Ge) WieWasWie H 1812-1922 O 1811-1950
Geldermalsen (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Geldrop (Nb) WieWasWie D 1591-1810 H 1811-1922 O 1811-1942
Geldrop (Nb) Digitale Stamboom
Geleen (Li) WieWasWie G 1784-1922 H 1797-1922 O 1796-1942
Gellicum Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Gemert (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1955
Genderen Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Gendringen (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Gendt (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Genemuiden (Ov) via Genlias H 1811-1932 O 1811-1950
Gennep (Li) WieWasWie G 1802-1902 H 1802-1922 O 1802-1942
Gerverskop (Ut) WieWasWie G 1818-1857 H 1818-1857 O 1818-1857 MvS 1818-1857
Gerverskop (Ut) Utrechts archief G 1818-1857 H 1818-1857 O 1818-1857
Gerwen (Nb) WieWasWie D 1614-1662
Gerwen (Nb) Digitale Stamboom
Gestel (Nb) Digitale Stamboom
Gestel en Blaarthem (Nb) WieWasWie H 1811-1920
Geule (Li) WieWasWie G 1800-1903 H 1799-1922 O 1798-1942
Giessen (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1812-1942
Giessen (Nb) Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Giessen-Nieuwkerk (Zh) Regionaal Archief Gorinchem
Giessen-Nieuwkerk (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1922 O 1812-1956
Giessendam (Zh) Erfgoedcentrum H 1812-1922
Giessendam (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1922 O 1812-1950
Gieten (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Giethoorn (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1960
Gilze en Rijen (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1932
Gilze en Rijen (Nb) Regionaal Archief Tilburg G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1955 (A) DTB 1619-1810 BR 1825-1939
Ginneken en Bavel (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1812
Ginneken en Bavel (Nb) Stadsarchief Breda bronnen vanaf 1811
Ginneken en Bavel (Nb) Stadsarchief Breda bronnen tot 1811
Goedereede (Zh) Streekarchief Goeree-Overflakkee alleen via Genlias
Goedereede (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932 O 1812-1950
Goeree-Overflakkee Streekarchief Goeree-Overflakkee H 1812-1922 via Genlias
Goes (Ze) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1955
Goidschalxoord (Zh) Streekmuseum Hoeksche Waard alleen via Genlias
Goidschalxoord (Zh) WieWasWie G 1818-1855 H 1820-1854 O 1818-1855
Goidschalxoord (Zh) Erfgoedcentrum
Goilberdingen Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Goirle (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Goirle (Nb) Regionaal Archief Tilburg G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1940 (A) DTB
Goor (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1950
Gorinchem (Zh) Regionaal Archief Gorinchem
Gorinchem (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1922 O 1812-1950
Gorssel (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Gouda (Zh) WieWasWie H 1812-1932 O 1812-1950
Gouda (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Gouderak (Zh) WieWasWie G 1811-1912 H 1812-1932 O 1811-1950
Gouderak (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Goudriaan (Zh) Erfgoedcentrum H 1812-1932
Goudriaan (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1922 O 1812-1950
Goudswaard (Zh) Erfgoedcentrum H 1812-1932
Goudswaard (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932 O 1812-1950
Goudswaard (Zh) Streekmuseum Hoeksche Waard alleen via Genlias
Graauw en Langendam (Ze) WieWasWie O 1796-1955
Grafhorst (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1936
Graft (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Graft - De Rijp (Nh) Regionaal Archief Alkmaar
Gramsbergen (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1950
Grathem (Li) WieWasWie G 1802-1902 H 1802-1922 O 1802-1942
Grauw en Langendam (Ze) WieWasWie H 1796-1922
Grave (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942 MvS1818-1900
's-Graveland (Nh) WieWasWie H 1811-1922
's-Graveland (Ut) WieWasWie MvS 1818-1824
's-Gravendeel (Zh) Erfgoedcentrum G 1812-plm. 1892
's-Gravendeel (Zh) WieWasWie G 1812-1885; 1892-1902 H 1812-1932; O 1812-1950
's-Gravendeel Streekmuseum Hoeksche Waard alleen via Genlias
's-Gravenhoek (Ze) WieWasWie H 1811-1815
's-Gravenmoer (Nb) WieWasWie H 1811-1922
's-Gravenmoer (Nb) Regionaal Archief Tilburg G 1811-1892 H 1811-1912 O 1811-1932 DTB
's-Gravenpolder (Ze) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1815
Gravenzande (Zh) Historisch Archief Westland
Gravenzande (Zh) WieWasWie G 1812-1905 H 1812-1935 O 1812-1955
's-Gravesloot (Ut) WieWasWie G 1811
Gravesloot Utrechts archief H 1818-1857 O 1811
Grevenbicht (Li) WieWasWie G 1798-1902 H 1799-1922 O 1801-1942
Grijpskerk (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Grijpskerke (Ze) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1955
Groede (Ze) WieWasWie H 1796-1922 O 1796-1955
Groeneveld (Zh) Digitale Stamboom
Groeneveld (Zh) WieWasWie G 1818-1855 H 1819-1952 O 1818-1854
Groenlo (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Groesbeek (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Groet (Nh) WieWasWie H 1817-1833 O 1811-1833
Groningen (Gr) WieWasWie G 1811-1878 H 1811-1922 O 1811-1952
Gronsveld (Li) WieWasWie G 1798-1902 H 1799-1922 O 1801-1942
Groot Ammers (Zh) Erfgoedcentrum G 1818-1902 H 1818-1932
Groot Ammers (Zh) WieWasWie H 1818-1922 O 1818-1950
Grootebroek (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Grootegast (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Groote Lindt (Zh) Erfgoedcentrum DiEP BS 1850-1935
Groote Lindt (Zh) WieWasWie G H O 1818-1881
Groote Lindt (Zh) Erfgoedcentrum G 1818-1881 H 1818-1881 O 1818-1881
Grosthuizen (Nh) WieWasWie H 1811 O 1811, 1817-1854
Grubbenvorst (Li) WieWasWie G 1801-1902 H 1802-1922 O 1801-1942
Gulpen (Li) WieWasWie G 1796-1902 H 1800-1922 O 1796-1942
Haaften (Ge) WieWasWie H 1818-1922 O 1818-1950
Haaften (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Haaksbergen (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1950
Haamstede (Ze) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1955
Haaren (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Haarlem (Nh) Digitale Stamboom
Haarlem (Nh Digitale stamboom Kennemerland H 1812-1922
Haarlemmerliede (Nh) WieWasWie H 1817-1922
Haarlemmerliede (Nh) Digitale Stamboom
Haarlemmerliede (Nh) Digitale stamboom Kennemerland RK Dopen 1662-1667
Haarlemmerl. en Spaarnw. (Nh) Digitale Stamboom
Haarlemmerl. en Spaarnw. (Nh) Digitale stamboom Kennemerland G 1858-1903 H 1858-1932 O 1858-1950
Haarlemmermeer (Nh) WieWasWie H 1856-1922 O 1856-1950
Haarlemmermeer (Nh) Digitale Stamboom G 1856-1902 H 1856-1922 O 1856-1950
Haarlemmermeer (Nh) Digitale stamboom Kennemerland G 1856-1902 H 1856-1932 O 1856-1950
Haarzuilens (Ut) WieWasWie G 1811, 1818-1902 H 1818-1932 O 1811, 1818-1953 MvS 1820-1865
Haarzuilens (Ut) Utrechts archief G 1811
Haastrecht (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Haastrecht (Zh) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1950
Haelen (Li) WieWasWie G 1798-1902 H 1800-1922 O 1791-1942
Hagestein (Ut) WieWasWie G 1815-1902 H 1815-1932 O 1815-1950
Hagestein (Ut) Utrechts archief
Hagoort (Nb) Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Halsteren (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1957
Halsteren (Nb) Historisch Centrum Het Markiezenhof
Hamersveld Digitale Stamboom
Hapert (Nb) Digitale Stamboom
Haps (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1940
Hardenberg (Ov) WieWasWie O 1811-1818, 1941-1950
Hardenberg, Ambt (Ov) WieWasWie G 1811-1932 O 1819-1941
Hardenberg, Stad (Ov) WieWasWie G 1811-1932 O 1819-1941
Hardenbroek (Ut) WieWasWie G 1811
Hardenbroek (Ut) Utrechts archief
Harderwijk (Ge) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1950
Hardinxveld (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1922 O 1812-1950
Hardinxveld (Zh) Erfgoedcentrum DiEP H 1811-1932
Haren (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Haren en Macharen (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1821
Harenkarspel (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Harenkasrpel (Nh) Regionaal Archief Alkmaar
Harkstede (Gr) WieWasWie G 1811-1821 H 1811-1821 O 1811-1821
Harlingen (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Harmelen (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1960 MvS 1818-1865
Harmelen (Ut) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Harmelen (Ut) Utrechts archief G 1811-1902 H 1811-1922
Haskerland (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Hasselt (Ov) WieWasWie G 1811-1932 O 1811-1950
Hattem (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Havelte (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Hazerswoude (Zh) WieWasWie H 1812-1902 O 1812-1950
Hazerswoude (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Hedel (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Hedel (Ge) Streekarchief Bommelerwaard
Hedikhuizen (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1935
Hedikhuizen (Nb) Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Heel (Li) WieWasWie H 1803-1922
Heel en Panheel (Li) WieWasWie G 1802-1902 O 1803-1942
Heemskerk (Nh) Digitale Stamboom
Heemskerk (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Heemskerk (Nh) Digitale stamboom Kennemerland G 1812-1902 H 1923-1932 O 1812-1950
Heemstede (Nh) Digitale Stamboom
Heemstede (Nh) Digitale stamboom Kennemerland G 1812-1902 H 1812-1922 O 1812-1951
Heemstede (Ut) Utrechts archief G 1811
Heemstede (Ut) WieWasWie G 1811
Heenvliet (Zh) WieWasWie G 1811-1922 H 1812-1932 O 1812-1950
Heenvliet (Zh) Streekarchief VP en Rozenburg G 1812-1905 H 1812-1930 O 1812-1950
Heer (Li) WieWasWie G 1798-1902 H 1799-1922 O 1798-1942
's-Heer Abtskerke (Ze) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1955
's-Heer Arendskerke (Ze) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1955
's-Heer Hendrikskinderen (Ze) WieWasWie H 1811-1857 O 1811-1857
's-Heerenhoek (Ze) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1955
Heer Oudelands Ambacht (Zh) WieWasWie G 1818-1857 H 1818-1857 O 1818-1857
Heer Oudelandsambacht (Zh) Erfgoedcentrum DiEP G 1818-1881 H 1818-1881 O 1818-1881
Heerde (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Heerenveen (Fr) WieWasWie H 1811-1922 O 1934-1942
Heerewaarden (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Heerewaarden Streekarchief Bommelerwaard
Heerhugowaard (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Heerhugowaard (Nh) Regionaal Archief Alkmaar
Heerjansdam (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1922 O 1812-1950
Heerjansdam (Zh) Streekmuseum Hoeksche Waard DTB Dopen
Heerjansdam (Zh) Erfgoedcentrum DiEP G 1812-1901 H 1812-1932 O 1812-1950
Heerjansdam (Zh) voorouder.nl Huwelijken 1812-1842
Heerlen (Li) WieWasWie G 1795-1903 H 1797-1922 O 1797-1953
Heesbeen (Nb) Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Heesch (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Heesselt (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Heeswijk (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Heeze (Nb) WieWasWie D 1649-1811 H 1811-1922 O 1811-1942
Heeze (Nb) Digitale Stamboom
Heino (Ov) WieWasWie G 1811-1932 O 1811-1950
Hei- en Boeicop (Zh) WieWasWie G 1818-1902 H 1818-1922 O 1818-1950
Heille (Ze) WieWasWie H 1796-1880 O 1796-1880
Heiloo (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Heiloo (Nh) Regionaal Archief Alkmaar
Heinenoord (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932 O 1811-1950
Heinenoord (Zh) Streekmuseum Hoeksche Waard alleen via Genlias
Heinkenszand (Ze) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1955
Hekelingen (Zh) WieWasWie G 1818-1902 H 1818-1932 O 1818-1950
Hekelingen (Zh) Streekarchief VP en Rozenburg G 1812-1902 H 1812-1922 O 1818-1950
Hekendorp (Zh) WieWasWie G 1811-1902 H 1811, 1816-1932
Hekendorp (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Helden (Li) WieWasWie G 1802-1903 H 1803-1922 O 1802-1942
Hellendoorn (Ov) WieWasWie G 1811-1932 O 1811-1950
Hellevoetsluis (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932 O 1811-1950
Hellevoetsluis (Zh) Streekarchief VP en Rozenburg G 1812-1897 H 1812-1910 O 1812-1950
Hellouw (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Helmond (Nb) WieWasWie H 1811-1922 MvS 1818-1902
Helmond (Nb) Digitale Stamboom
Helmond (Nb) ISIS Helmond
Helvoirt (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Hemelumer Oldeferd (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Hemmen (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Hendrik Ido Ambacht (Zh) WieWasWie H 1812-1932 O 1812-1950
Hengelo (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Hengelo (Ov) WieWasWie G 1812-1932 O 1812-1932
Hengstdijk (Ze) WieWasWie H 1796-1922 O 1797-1936
Hennaarderadeel (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Hensbroek (Nh) WieWasWie H 1811
Herkingen (Zh) WieWasWie G 1815-1902 H 1815-1930 O 1815-1950
Hernen (Ge) WieWasWie H 1811-1817 O 1811-1817
Herpen (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1922
Herpt en Bern (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Herpt en Berne (Nb) Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Herten (Li) WieWasWie G 1797-1903 H 1798-1922 O 1797-1942
's-Hertogenbosch (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811
Herveld (Ge) WieWasWie H 1812-1817 O 1812-1817
Herwen en Aerdt (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1850
Herwijnen (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Het Bildt (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Heteren (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Heukelem (Ge) WieWasWie O 1812-1942
Heumen (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Heumen (Ge) Regionaal Archief Nijmegen alleen via Genlias
Heusden (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942 MvS 1818-1876
Heusden (Nb) Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Heythuysen (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1799-1922 O 1797-1942
Hien (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Hildernisse (Nb) Historisch Centrum Het Markiezenhof
Hill Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Hillegersberg (Zh) Digitale Stamboom
Hillegersberg (Zh) WieWasWie G 1811-1902
Hillegersberg en Rotteban (Zh) Gemeentearchief Rotterdam DTB; G 1811-1905 H 1811-1925 O 1811-1935
Hillegom (Zh) Digitale Stamboom
Hilvarenbeek (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Hilvarenbeek (Nb) Regionaal Archief Tilburg G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1940 DTB
Hilversum (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Hilversum (Ut) WieWasWie MvS 1818-1824
Hindeloopen (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Hinkelenoord Historisch Centrum Het Markiezenhof
Hodenpijl (Zh) WieWasWie G 1818-1854 H O 1818-1855
Hodenpijl (Zh) Digitale Stamboom
Hoedekenskerke (Ze) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1955
Hoek (Ze) WieWasWie H 1796-1922 O 1796-1955
Hoek van Holland (Zh) Digitale Stamboom
Hoek van Holland (Zh) WieWasWie H 1914-1922
Hoek van Holland (Zh) Gemeentearchief Rotterdam H 1914-1922; O 1914-1950
Hoenkoop (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1818-1932 O 1811, 1818-1960
Hoenkoop (Ut) Utrechts archief H 1818-1922 O 1811
Hoensbroek (Li) WieWasWie G 1798-1903 H 1797-1922 O 1796-1946
Hoenzadriel Streekarchief Bommelerwaard
Hoevelaken (Ut) WieWasWie MvS 1818-1824
Hoevelaken(Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Hoeven (Nb) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1955
Hoeven (Nb) Regionaal Archief West-Brabant DTB; BR; GHO(A)
Hof van Delft (Zh) Digitale Stamboom
Hofwegen (Zh) WieWasWie G 1818-1855 H 1811-1855 O 1819-1855
Hofwegen (Zh) Erfgoedcentrum DiEP H 1818-1855
Holten (Ov) WieWasWie G 1811-1932 O 1811-1950
Holysloot (Nh) WieWasWie H 1817-1818 O 1811
Hontenisse (Ze) WieWasWie H 1796-1922 O 1796-1955
Hoofdplaat (Ze) WieWasWie H 1796-1922 O 1796-1955
Hoogblokland (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1922
Hoogelande (Ze) WieWasWie H 1811-1815 O 1811-1815
Hoog en Woud Harnasch (Zh) WieWasWie G 1818-1832 H 1819-1832 O 1818-1832
Hoog en Woud Harnasch (Zh) Digitale Stamboom
Hooge en Lage Mierde (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Hooge en Lage Mierde (Nb) Digitale Stamboom
Hooge en Lage Zwaluwe (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Hooge en Lage Zwaluwe (Nb) Regionaal Archief Tilburg G 1811-1907 H 1811-1927 O 1811-1940 (A)
Hoogeloon (Nb) WieWasWie D 1684-1810
Hoogeloon (Nb) Digitale Stamboom
Hoogeloon WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Hoogemierde Digitale Stamboom
Hoogerheide Historisch Centrum Het Markiezenhof
Hoogeveen Digitale Stamboom
Hoogeveen (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Hoogeveen (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Hoogeveen Delfland (Zh) WieWasWie G 1818-1833 H 1818-1832 O 1818-1833
Hoogeveen in Rijnland (Zh) WieWasWie G 1820-1855 H 1817-1855 O 1819-1855
Hoogezand (Gr) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1949
Hoogezand-Sappemeer (Gr) WieWasWie O 1949-1952
Hoogkarspel (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Hoogkerk (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Hoogland (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1960 MvS 1818-1843
Hoogland (Ut) Digitale Stamboom
Hoogland (Ut) Utrechts archief H 1818-1922 O 1811
Hoogmade (Zh) WieWasWie G 1811
Hoogmade (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Hoogvliet (Zh) Digitale Stamboom
Hoogvliet (Zh) WieWasWie G 1818-1902
Hoogvliet (Zh) Gemeentearchief Rotterdam DTB; G 1818-1902 H 1818-1922 O 1818-1934
Hoogvliet (Zh) voorouder.nl DTB; G H O
Hoogwoud (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Hoorn (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Hoornaar (Zh) WieWasWie H 1817-1922 O 1817-1950
Horn (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1800-1922 O 1800-1942
Horssen (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1812-1950
Horst (Li) WieWasWie G 1802-1902 H 1804-1922 O 1802-1942
Houten (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1960 MvS 1818-1842
Houten (Ut) Utrechts archief H 1811-1922 O 1811-1942 MvS1818-1842
Houthem (Li) WieWasWie G 1798-1903 H 1800-1922 O 1798-1940
Houtrijk en Polanen (Nh) WieWasWie H 1817-1863
Houtrijk en Polanen (Nh) Digitale Stamboom
Houtrijk en Polanen (Nh) Digitale stamboom Kennemerland G 1817-1863 H 1817-1863 O 1817-1863
Huijbergen (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1956
Huijbergen (Nb) Historisch Centrum Het Markiezenhof
Huisseling en Neerloon (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1923
Huissen (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Huizen (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Hulsberg (Li) WieWasWie G 1800-1903 H 1799-1922 O 1797-1942
Hulsel Digitale Stamboom
Hulst (Ze) WieWasWie H 1796-1922 O 1796-1955
Hulten Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Hummelo (Ge) WieWasWie H 1811-1817 O 1811-1817
Hummelo en Keppel (Ge) WieWasWie H 1818-1922 O 1818-1950
Hunsel (Li) WieWasWie G 1801-1902 H 1800-1922 O 1801-1942
Hurwenen (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1817, 1821-1950
Hurwenen Streekarchief Bommelerwaard
Idaarderadeel (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
IJlst (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
IJsselmonde (Zh) WieWasWie G 1812-1902
IJsselmonde (Zh) Digitale Stamboom
IJsselmonde (Zh) Gemeentearchief Rotterdam DTB
IJsselmonde (Zh) voorouder.nl DTB; G H O 1812-1908
IJsselmuiden (Ov) WieWasWie G 1811-1932 O 1811-1950
IJsselstein (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1960 MvS 1818-1820
IJsselstein (Ut) Utrechts archief H 1811-1922
IJzendijke (Ze) WieWasWie H 1796-1922
IJzendoorn (Ge) WieWasWie H 1818-1922 O 1818-1923
IJzendoorn Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Ilpendam (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Indijk (Ut) WieWasWie G 1811, 1818-1821 H 1811, 1818-1820 O 1811, 1818-1820
Indijk (Ut) Utrechts archief H 1811
Ingen Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Isselt (Ut) Digitale Stamboom
Isselt (Ut) WieWasWie G H O 1811
Isselt (Ut) Utrechts archief H 1811
Itteren (Li) WieWasWie G 1797-1903 H 1798-1922 O 1797-1942
Ittervoort (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1798-1922 O 1797-1941
Jaarsveld (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1812-1932 O 1811-1942 MvS 1818-1826
Jaarsveld (Ut) Utrechts archief H 1812-1922
Jabeek (Li) WieWasWie G 1798-1903 H 1798-1922 O 1797-1942
Jisp (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Jutphaas (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1960 MvS 1818-1826
Jutphaas (Ut) Utrechts archief G 1811-1902 H 1811-1922
Kabauw (Ut) WieWasWie G H O 1818-1857 MvS 1818-1826
Kabauw (Ut) Utrechts archief G 1818-1857 H 1818-1857 O 1818-1857
Kalslagen (Nh) WieWasWie H 1817-1854
Kalslagen (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Kalslagen (Zh) Streekarchief Rijnlands Midden
Kalslagen (Zh) WieWasWie G 1817-1854 H 1818-1854 O 1817-1854
Kamerik (Ut) WieWasWie G 1858-1902 H 1858-1932 O 1858-1960 MvS 1858-1865
Kamerik (Ut) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Kamerik (Ut) Utrechts archief
Kamerik Houtdijken (Ut) WieWasWie G H O 1811, 1818-1857 MvS 1818-1822, 1824-1857
Kamerik Houtdijken (Ut) Utrechts archief
Kamerik Mijzijde (Ut) Utrechts archief G 1811-1857 H 1812-1857
Kamerik Mijzijde (Ut) WieWasWie G H O 1811-1857 MvS 1818-1822, 1824-1857
Kampen (Ov) WieWasWie G 1811-1932 O 1811-1950
Kampensnieuwland (Ze) WieWasWie H 1811-1815
Kamperveen (Ov) WieWasWie G 1811-1932 O 1811-1936
Kantens (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Kapel- Avezaath Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Kapelle (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Katendrecht (Zh) Digitale Stamboom
Katendrecht (Zh) WieWasWie G 1818-1873
Katendrecht (Zh) Gemeentearchief Rotterdam DTB; G H O 1818-1873
Katendrecht (Zh) voorouder.nl G H O 1812-1873
Kats (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Kattendijke (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Katwijk (Zh) WieWasWie H 1811-1922
Katwoude (Nh) WieWasWie H 1811 O 1811-1950
Kedichem (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1922 O 1812-1950
Kedingen (Ov) WieWasWie G 1811-1922 O 1811
Keppel (Ge) WieWasWie H 1811-1817 O 1811-1817
Kerk- Avezaath Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Kerkdriel Streekarchief Bommelerwaard
Kerkrade (Li) WieWasWie G 1797-1903 H 1798-1922 O 1797-1942
Kerkwerve (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Kerkwijk (Ge) WieWasWie H 1818-1922 O 1818-1950
Kerkwijk Streekarchief Bommelerwaard
Kessel (Li) WieWasWie G 1803-1903 H 1803-1922 O 1802-1942
Kessel (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Kesteren (Ge) WieWasWie H 1818-1922 O 1818-1950
Kesteren WieWasWie alleen via Genlias
Kethel (Zh) voorouder.nl H (in bew.)
Kethel en Spaland WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1941
Kethel en Spaland (Zh) Gemeentearchief Schiedam
Kijfhoek (Zh) Erfgoedcentrum DiEP G H O 1818-1881
Kijfhoek (Zh) voorouder.nl H 1818-1857
Kijfhoek (Zh) WieWasWie G 1818-1857 H 1820-1857 O 1818-1857
Klaaswaal (Zh) Streekmuseum Hoeksche Waard alleen via Genlias
Klaaswaal (Zh) Begraafplaatsen
Klaaswaal (Zh) Erfgoedcentrum DiEP H 1811-1932
Klaaswaal (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932 O 1812-1950
Kleine Lindt (Zh) WieWasWie G 1818-1837 H 1818-1857 O 1818-1857
Kleine Lindt (Zh) voorouder.nl BS Huwelijken (1818-1832
Kleverskerke (Ze) WieWasWie H 1811-1857
Klimmen (Li) WieWasWie G 1799-1903 H 1798-1922 O 1799-1942
Kloetinge (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Kloosterburen (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Klundert (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1955
Klundert (Nb) Regionaal Archief West-Brabant DTB; BR; GHO(A)
Knegsel Digitale Stamboom
Kockengen (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1960 MvS 1818-1865
Kockengen (Ut) Utrechts archief G 1811-1902 H 1811-1922
Koedijk (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Koekange (Dr) WieWasWie G 1817-1819 H 1817-1819 O 1817-1819
Koewacht (Ze) WieWasWie H 1796-1922
Kolderveen (Dr) WieWasWie G 1817-1819
Kollumerland (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Koog aan de Zaan (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Kortenhoef (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Kortenhoef WieWasWie MvS 1818-1824
Kortgene (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Koudekerk aan den Rijn Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Koudekerk aan den Rijn (Zh) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922
Koudekerke (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Krabbendijke (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Kralingen (Zh) Digitale Stamboom DTB
Kralingen (Zh) Gemeentearchief Rotterdam DTB
Kralingen (Zh) WieWasWie G O 1811-1895
Krimpen aan den IJssel (Zh) WieWasWie H 1818-1932 O 1811
Krimpen aan den IJssel (Zh) Groene Hart Archieven G 1811 en 1818-1893
Krimpen aan de Lek (Zh) WieWasWie H 1812-1932 O 1811-1950
Krimpen aan de Lek (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Krommenie (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Kruiningen (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Kruisland Historisch Centrum Het Markiezenhof
Kuinre (Ov) WieWasWie G 1811-1932 O 1811-1960
Kwadijk (Nh) WieWasWie H 1817-1922
Laagblokland (Zh) WieWasWie G 1817-1857 H 1817-1857 O 1817-1857
Laagnieuwkoop (Ut) WieWasWie G 1818-1902 H 1811, 1818-1932 O 1818-1942 MvS 1820-1865
Laagnieuwkoop (Ut) Utrechts archief H 1818-1922
Lage Mierde Digitale Stamboom
Lamswaarde (Ze) WieWasWie H 1796-1797
Landsmeer (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Langbroek (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1812-1932 O 1812-1960 MvS 1818-1900
Langbroek (Ut) Utrechts archief G 1811-1902 H 1812-1922 O 1812-1960 MvS1818-1842
Langedijk (Nh) Regionaal Archief Alkmaar
Langerak (Zh) WieWasWie G 1818-1902 H 1818-1922 O 1818-1950
Lange Ruige Weide (Zh) WieWasWie G 1815-1902 H 1811, 1815-1932 O 1811-1950
Laren (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Laren (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Lede en Oudewaard (Ge) WieWasWie H 1812-1821 O 1818-1821
Lede en Oudewaard Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Leek (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Leende (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Leende (Nb) Digitale Stamboom
Leens (Gr) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1952
Leersum (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1812-1932 O 1811-1960
Leersum (Ut) Utrechts archief H 1812-1922 MvS 1818-1842
Leerbroek (Zh) WieWasWie G 1818-1902 H 1818-1922 O 1818-1950
Leerdam (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1922 O 1812-1950
Leerdam (Zh) WieWasWie D 1739-1804, 1807 T 1779-1811
Leersum (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1812-1932 O 1811-1960 MvS 1818-1900
Leeuwarden (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Leeuwarden (Fr) Historisch centrum Leeuwarden
Leeuwarder Courant Archief (Fr) Leeuwarder Courant Archief
Leeuwarderadeel (Fr) Historisch centrum Leeuwarden
Leeuwarderadeel (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Leeuwen (Ge) WieWasWie H 1811-1817 O 1811-1817
Leiden (Zh) WieWasWie H ?-?
Leiden Zh) Digitale Stamboom
Leiderdorp (Zh) Digitale Stamboom
Leidschendam (Zh) WieWasWie G H O 1812-1817
Leimuiden (Zh) WieWasWie G 1811-1909 H 1811-1931 O 1811-1950
Leimuiden (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Lekkerkerk (Zh) WieWasWie G 1811-1902 H 1812-1932 O 1812-1950
Lekkerkerk (Zh) Groene Hart Archieven G 1811-1903
Lemsterland (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Lent (Ge) WieWasWie H 1811-1817 O 1811-1817
Leusden (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1960 MvS 1818-1845
Leusden (Ut) Digitale Stamboom
Leusden (Ut) Utrechts archief H 1811-1922
Lexmond (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1922 O 1812-1950
Lichtenvoorde (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Liempde (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1842
Lienden (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Lienden (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Lierop (Nb) Digitale Stamboom
Lierop (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1940
Lieshout (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Lieshout (Nb) Digitale Stamboom
Liessel Digitale Stamboom
Limbricht (Li) WieWasWie G 1798-1902 H 1798-1922 O 1798-1942
Limmen (Nh) WieWasWie H 1811
Linden (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Linne (Li) WieWasWie G 1797-1903 H 1800-1922 O 1798-1942
Linschoten (Ut) WieWasWie G 1812-1902 H 1811-1932 O 1812-1960
Linschoten (Ut) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Linschoten (Ut) Utrechts archief H 1811-1922
Lisse (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1811-1932
Lith (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Litoijen (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1939
Lobith (Ge) WieWasWie H 1817-1817 O 1817-1817
Lochem (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Loenen (Ge) WieWasWie G 1811-1819 H 1811-1819 O 1811-1817, 1820-1960
Loenen (Ut) WieWasWie G 1811-1817, 1820-1902 H 1811-1932 O 1811-1817, 1820-1950 MvS 1818-1842
Loenen (Ut) Utrechts archief H 1811-1922
Loenen Kronenburg (Ut) (Hollands) WieWasWie G H O 1818-1819
Loenen Nieuwersluis (Stichts) (Ut) WieWasWie G H O 1818-1819
Loenen en Wolferen (Ge) WieWasWie H 1821-1854
Loenersloot (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811, 1818-1932 O 1811-1960 MvS 1818-1842
Loenersloot (Ut) Utrechts archief H 1811
Loevestein Streekarchief Bommelerwaard
Lonneker (Ov) WieWasWie G 1811-1932 O 1811-1934
Loon op Zand (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1833
Loon op Zand (Nb) Regionaal Archief Tilburg G 1811-1903 H 1811-1915 O 1811-1939 DTB 1608-1810
Looperskapelle (Ze) WieWasWie H 1811-1812
Loosdrecht (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Loosdrecht (Ut) WieWasWie MvS 1818-1842
Loosduinen (Zh) WieWasWie G 1812-1899 H 1812-1922 O 1812-1932
Lopik (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1960 MvS 1818-1826
Lopik (Ut) Utrechts archief H 1811-1922
Loppersum (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Losser (Ov) WieWasWie G 1811-1932 O 1812-1950
Luijksgestel (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Lunteren (Ge) WieWasWie H 1812-1817 O 1812-1817
Luyksgestel (Nb) Digitale Stamboom
Maarheeze (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Maarheeze Digitale Stamboom
Maarn (Ut) WieWasWie G 1811, 1818-1902 H 1811, 1818-1932 O 1811, 1818-1960 MvS 1818-1900
Maarn (Ut) Utrechts archief H 1811
Maarssen (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1960 MvS 1820-1865
Maarssen (Ut) Utrechts archief H 1811-1922
Maarssenbroek (Ut) WieWasWie G 1818-1857 H 1818-1857 O 1811, 1818-1857 MvS 1820-1857
Maarssenbroek (Ut) Utrechts archief G 1818-1857 H 1818-1857
Maarsseveen (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811, 1818-1932 O 1820-1865 MvS 1820-1865
Maarsseveen (Ut) Utrechts archief H 1811
Maartensdijk (Ut) WieWasWie G 1811-1920 H 1811-1932 O 1811-1960 MvS 1820-1865
Maartensdijk (Ut) Utrechts archief G 1811-1902 H 1811-1922
Maasbommel (Ge) WieWasWie H 1811-1815 O 1811-1817
Maasbracht (Li) WieWasWie G 1800-1903 H 1800-1922 O 1800-1942
Maasbree WieWasWie G 1802-1903 H 1800-1922 O 1802-1942
Maasdam (Zh) WieWasWie G 1812-1905 H 1812-1932 O 1812-1950
Maasdriel (Ge) Streekarchief Bommelerwaard G H en O
Maasdriel (Ge) WieWasWie O 1943-1950
Maashees (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1940
Maasland (Zh) WieWasWie G 1811-1900 H 1811-1926 O 1811-1950
Maasland (Zh) Digitale Stamboom
Maasniel (Li) WieWasWie G 1798-1902 H 1798-1922 O 1798-1942
Maassluis (Zh) WieWasWie G 1811-1902 H 1812-1922 O 1811-1950
Maastricht (Li) WieWasWie H 1796-1922 O 1809-1896
Made en Drimmelen (Nb) Regionaal Archief Tilburg G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Made en Drimmelen (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Maire (Ze) WieWasWie H 1811-1815
Maren (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1812
Margraten (Li) WieWasWie G 1796-1903 H 1796-1922 O 1796-1942
Markelo (Ov) WieWasWie G 1819-1932 O 1819-1950
Marken (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Marsch Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Marum (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Mathenesse (Zh) Gemeentearchief Schiedam
Mathenesse (Zh) voorouder.nl BS Huwelijken (in bew.)
Maurik (Ge) WieWasWie H 1812-1922 O 1818-1950
Maurik Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Medemblik (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1812-1950
Meeden (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Meerdervoort (Zh) WieWasWie G 1818-1855 H 1818-1855 O 1818-1855
Meerdervoort (Zh) Erfgoedcentrum DiEP BS 1850-1935
Meerkerk (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1922 O 1812-1950
Meerlo (Li) WieWasWie G 1800-1903 H 1802-1922 O 1802-1942
Meerssen (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1798-1922 O 1798-1942
Meerten Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Meerveldhoven Digitale Stamboom
Meeuwen (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Meeuwen (Nb) Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Megen (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Meijel (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1798-1922 O 1797-1942
Melick en Herckenbosch (Nb) WieWasWie G 1802-1902 H 1800-1922 O 1797-1942
Meliskerke (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Melissant (Zh) WieWasWie G 1818-1902 H 1818-1932 O 1818-1950
Melissant (Zh) Streekarchief Goeree-Overflakkee H 1812-1922 via Genlias
Menaldumadeel (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Meppel (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Merkelbeek (Li) WieWasWie G 1796-1902 H 1800-1922 O 1796-1942
Mesch (Li) WieWasWie G 1797-1903 H 1798-1922 O 1798-1942
Meteren Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Mheer (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1798-1922 O 1797-1942
Middelbeers Digitale Stamboom
Middelburg (Ze) WieWasWie G 1818-1855 H 1811-1922 O 1818-1855
Middelharnis (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932 O 1812-1950
Middelharnis (Zh) Streekarchief Goeree-Overflakkee via Genlias
Middelie (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Middelstum (Gr) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1952
Midwoud (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Midwolda (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Mierlo (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1932
Mierlo (Nb) Digitale Stamboom
Mijdrecht (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1960 MvS 1818-1842
Mijdrecht (Ut) Utrechts archief H 1811-1922
Mijnden (Ut) WieWasWie G 1811 O 1811 MvS 1818-1842
Mijnden (Ut) Utrechts archief
Mijnsheerenland (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932 O 1812-1950
Mijnsheerenland (Zh) Streekmuseum Hoeksche Waard alleen via Genlias
Mill en Sint Hubert (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1940
Millingen (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1818-1950
Millingen aan de Rijn (Ge) Regionaal Archief Nijmegen alleen via Genlias
Moergestel (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Moergestel (Nb) Regionaal Archief Tilburg G 1813-1904 H 1813-1914 O 1813-1940 DTB 1626-1810
Moerkapelle (Zh) WieWasWie H 1818-1922 O 1818-1950
Moerkapelle (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Moerstraten (Nb) Gemeentearchief Roosendaal Schepenbanken Huwelijken
Molenaarsgraaf (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932 O 1812-1950
Monnickendam (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Monster (Zh) WieWasWie G 1812-1905 H 1812-1935 O 1812-1955
Montfoort (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1950 MvS 1818-1826
Montfoort (Ut) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Montfoort (Ut) Utrechts archief H 1811-1922
Montfort (Li) WieWasWie G 1800-1902 H 1800-1922 O 1800-1942
Mook (Li) WieWasWie G 1802-1902 H 1802-1922 O 1802-1942
Moordrecht (Zh) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1950
Moordrecht (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Muiden (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Muiderberg (Nh) WieWasWie H 1811 O 1811
Munstergeleen (Li) WieWasWie G 1798-1902 H 1799-1922 O 1798-1942
Muntendam (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Naaldwijk (Zh) WieWasWie G 1812-1909 H 1812-1938 O 1812-1955
Naarden (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Naters (Zh) WieWasWie G 1818-1855 H 1819-1850 O 1818-1855
Naters en Pancrasgors(Zh) Streekarchief VP en Rozenburg G 1818-1855 H 1818-1855 O 1818-1855
Nederhemert (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Nederhemert (Ge) Streekarchief Bommelerwaard
Nederhorst den Berg (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Nederlangbroek (Ut) WieWasWie G 1811 O 1811
Nederlangbroek Utrechts archief
Neder-Slingelandt (Zh) WieWasWie G 1818-1857 H 1819-1857 O 1818-1857
Nederweert (Li) WieWasWie G 1798-1902 H 1798-1922 O 1798-1950
Nederwetten Nb) Digitale Stamboom
Nederwetten en Eckart (Nb) Digitale Stamboom O 1811-1820
Nederwetten en Eckart (Nb) WieWasWie H 1811-1820
Neede (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1818-1950
Neer (Li) WieWasWie G 1798-1902 H 1801-1922 O 1798-1942
Neerijnen Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Neeritter (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1804-1922 O 1798-1942
Netersel Digitale Stamboom
Netterden (Ge) WieWasWie H 1812-1820 O 1812-1820
Nibbixwoud (Nh) WieWasWie H 1817-1922 O 1817-1950
Niedorp (Nh) Regionaal Archief Alkmaar
Nieuwaal Streekarchief Bommelerwaard
Nieuw Beijerland (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1922 O 1812-1950
Nieuw Beijerland Streekmuseum Hoeksche Waard via Genlias
Nieuw Beijerland (Zh) Erfgoedcentrum DiEP H 1812-1932
Nieuwendam (Nh) WieWasWie H 1812-1922 O 1811-1920
Nieuwe Niedorp (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Nieuwenhagen (Li) WieWasWie G 1799-1903 H 1800-1922 O 1799-1942
Nieuwer-Amstel (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Nieuwersluis (Ut) WieWasWie MvS 1818-1842
Nieuw Ginniken Stadsarchief Breda bronnen vanaf 1811
Nieuw Ginniken Stadsarchief Breda bronnen tot 1811
Nieuw Helvoet (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932 O 1812-1950
Nieuw Helvoet Streekarchief VP en Rozenburg G 1812-1902 H 1812-1922 O 1812-1950
Nieuwe Tonge Streekarchief Goeree-Overflakkee G H 1812-1922 via Genlias
Nieuwenhoorn (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932 O 1812-1950
Nieuwenhoorn Streekarchief VP en Rozenburg G 1812-1902 H 1812-1922 O 1812-1950
Nieuw- en Sint Joosland (Ze) WieWasWie H 1816-1922
Nieuwerkerk (Duiveland) (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Nieuwerkerk aan den IJssel (Zh) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1812-1950
Nieuwerkerk aan den IJssel (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Nieuwerkerke (Schouwen) (Ze) WieWasWie H 1811-1812
Nieuwe Pekela (Gr) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1952
Nieuwe Schans (Gr) WieWasWie H 1811-1922
Nieuweschans (Gr) WieWasWie G 1811-1905 O 1811-1952
Nieuwe Tonge (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932 O 1812-1950
Nieuweveen Digitale Stamboom
Nieuweveen (Ut) WieWasWie O 1811
Nieuweveen in Delfland(Zh) WieWasWie G 1818-1833 H 1820-1831 O 1818-1833
Nieuweveen Utrechts archief
Nieuwkoop (Zh) WieWasWie H 1855-1922
Nieuwkoop en Noorden (Zh) WieWasWie H 1811-1854
Nieuwkoop en Noorden (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Nieuwkuijk Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Nieuwkuijk (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1842
Nieuwland (Walcheren) (Ze) WieWasWie H 1811-1815
Nieuwland (Zh) WieWasWie G 1811-1902 H 1818-1922 O 1818-1950
Nieuwland (Zh) Gemeentearchief Schiedam BS 1818-1855
Nieuwland (Zh) WieWasWie G 1818-1855 H 1819-1855
Nieuwland (Zh) voorouder.nl BS Huwelijken (in bew.)
Nieuwlande (Zuid-Beverland) (Ze) WieWasWie H 1811-1815
Nieuw Lekkerland (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932 O 1812-1950
Nieuwleusen (Ov) WieWasWie G 1819-1932 O 1819-1950
Nieuw-Maarsseveen (Ut) WieWasWie G 1811 O 1811
Nieuw Maarsseveen (Ut) Utrechts archief H 1811-1922
Nieuwolda (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Nieuwpoort (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932 O 1812-1950
Nieuwstadt (Li) WieWasWie G 1796-1902 H 1801-1922 O 1800-1942
Nieuw Strijen (Ze) WieWasWie H 1811-1812
Nieuwveen (Zh) WieWasWie G 1812-1906 H 1812-1928
Nieuwveen (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Nieuwvliet (Ze) WieWasWie H 1796-1922
Nieuw-Vossemeer (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Nieuw-Vossemeer Historisch Centrum Het Markiezenhof
Nieuw Waddinxveen (Zh) WieWasWie G 1817-1870 H 1818-1870 O 1818-1870
Niftrik (Ge) WieWasWie H 1811-1817 O 1813-1817
Nigtevecht (Ut) WieWasWie G 1811, 1818-1902 H 1818-1932 O 1811, 1818-1950 MvS 1824-1842
Nigtevecht (Ut) Utrechts archief H 1818-1922
Nijbroek (Ge) WieWasWie H 1811-1817 O 1811-1817
Nijeveen (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Nijkerk (Ge) WieWasWie H 1812-1922 O 1811-1950
Nijmegen (Ge) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1950
Nijmegen Regionaal Archief Nijmegen alleen via Genlias
Nispen Gemeentearchief Roosendaal DTB Nederduits gereformeerd
Nispen-Essen Gemeentearchief Roosendaal DTB RK
Nisse (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Nistelrode (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Norg (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Noorbeek (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1799-1922 O 1797-1942
Noord-Brabant Brabants Historisch Informatie Centrum
Noordbroek (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Noorddijk (Gr) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1952
Noordeloos (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1922 O 1812-1950
Noordgouwe (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Noordoostelijke Polder (Fl) WieWasWie O 1942-1959
Noord-Scharwoude (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Noordwelle (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Noordwijk Digitale Stamboom
Noordwijk aan Zee Digitale Stamboom
Noordwijk Binnen Digitale Stamboom
Nootdorp Digitale Stamboom
Nuenen Nb) Digitale Stamboom
Nuenen WieWasWie H 1811-1922
Nuland (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Numansdorp (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1811-1932 O 1811-1950
Numansdorp (Zh) Begraafplaatsen
Numansdorp (Zh) Streekmuseum Hoeksche Waard alleen via Genlias
Numansdorp (Zh) Erfgoedcentrum DiEP H 1811-1932
Nunhem (Li) WieWasWie G 1802-1902 H 1802-1922 O 1803-1942
Nunspeet (Ge) WieWasWie H 1812-1817 1899-1922 O 1899-1950
Nuth (Li) WieWasWie G 1796-1902 H 1796-1922 O 1796-1942
Obbicht en Papenhoven (Li) WieWasWie G 1796-1902 H 1799-1922 O 1796-1942
Obdam (Nh) WieWasWie H 1812-1922 O 1811-1950
Ochten (Ge) WieWasWie H 1811-1817
Ochten Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Odijk (Ut) WieWasWie G 1811, 1818-1902 H 1818-1932 O 1811, 1818-1950 MvS 1818-1842
Odijk (Ut) Utrechts archief H 1818-1922 MvS 1818-1842
Odoorn (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Oeffelt (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1940
Oegstgeest (Zh) WieWasWie G 1811-1905 H 1813-1923 - O 1811 1950
Oerle (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1940. 1942
Oerle Digitale Stamboom
Ohť en Laak (Li) WieWasWie G 1795-1903 H 1796-1922 O 1797-1942
Oijen en Teeffelen (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Oirsbeek (Li) WieWasWie G 1796-1903 H 1798-1922 O 1796-1942
Oirschot (Nb) WieWasWie H 1811-1922 MvS 1818-1902
Oirschot Digitale Stamboom
Oisterwijk (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Oisterwijk Regionaal Archief Tilburg G 1840-1900 H 1863-1922 O 1863-1940 DTB
Oldebroek (Ge) WieWasWie H 1812-1922 O 1812-1950
Oldehove (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Oldekerk (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Oldemarkt (Ov) WieWasWie G 1811-1932 O 1811-1960
Oldenzaal (Ov) WieWasWie G 1811-1932 O 1811-1950
Olst (Ov) WieWasWie G 1812-1932 O 1811-1950
Ommen (Ov) WieWasWie G 1811-1818, 1924-1932 O 1811-1818, 1923-1950
Ommen, Ambt (Ov) WieWasWie G 1811-1923 O 1819-19523
Ommen, Stad (Ov) WieWasWie G 1819-1923 O 1819-1923
Ommeren Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Onsenoort Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Onstwedde (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Onwaard (Zh) WieWasWie G 1818-1857 H 1820-1857 O 1818-1857
Onwaard (Zh) Streekarchief Goeree-Overflakkee H 1812-1922 via Genlias
Ooij en Persingen (Ge) WieWasWie H 1811-1817 O 1811-1817
Ooltgensplaat (Zh) Streekarchief Goeree-Overflakkee
Ooltgensplaat (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932 O 1812-1950
Oost (Li) WieWasWie G 1797-1828 H 1797-1922 O 1797-1828
Oost Barendrecht (Zh) WieWasWie H 1811-1836
Oostburg (Ze) WieWasWie H 1796-1922
Oostburg WieWasWie H 1798-1800
Oost en West Souburg (Ze) WieWasWie H 1835-1922
Oost Souburg (Ze) WieWasWie H 1811-1834
Oostdongeradeel (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Oostelbeers (Nb) Digitale Stamboom
Oosterbeek (Ge) WieWasWie H 1811-1817 O 1811-1817
Oosterhesselen (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Oosterhout (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1842
Oosterhout (Nb) Regionaal Archief Tilburg G 1811-1901 H 1811-1924 O 1811-1950
Oosterland (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Oosterwolde (Ge) WieWasWie H 1812-1817 O 1812-1817
Oostflakkee (Zh) Streekarchief Goeree-Overflakkee H 1812-1922 via Genlias
Oosthuizen (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Oostkapelle (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Ooststellingwerf (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1812-1942
Oostvoorne (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932 O 1812-1950
Oostvoorne en Tinte (Zh) Streekarchief VP en Rozenburg G 1812-1902 H 1812-1930 O 1812-1950
Oostzaan (Nh) WieWasWie H 1812-1922
Oostzaandam (Nh) WieWasWie H 1811 O 1811
Ootmarsum (Ov) WieWasWie G 1811-1932 O 1811-1950
Ootmarsum, Ambt (Ov) WieWasWie O 1818-1932
Ootmarsum, Stad (Ov) WieWasWie O 1818-1932
Ophemert (Ge) WieWasWie H 1818-1922 O 1811-1950
Ophemert (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Opheusden (Ge) WieWasWie H 1812-1817 O 1812-1817
Opheusden (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Opijnen (Ge) WieWasWie H 1811-1822 O 1811-1822
Opijnen (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Opmeer (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Oploo (Nb) WieWasWie H 1811-1818 O 1811-1942
Oploo WieWasWie H 1819-1902 O 1819-1902
Opperdoes (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Opsterland (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Oss (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942 MvS 1865-1902
Ossendrecht (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1958
Ossendrecht (Nb) Historisch Centrum Het Markiezenhof
Ossenisse (Ze) WieWasWie H 1796-1922
Oterleek (Nh) WieWasWie H 1811
Otterlo (Ge) WieWasWie H 1812-1817 O 1812-1817
Ottersum (Li) WieWasWie G 1799-1903 H 1800-1922 O 1800-1942
Ottoland (Zh) WieWasWie G 1818-1902 H 1819-1932 O 1818-1950
Oud Alblas (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932 O 1812-1950
Oud Beijerland (Zh) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1812-1950
Oud Beijerland (Zh) Hervormd Oud Beijerland Deel doop-, trouw- en kerkenraadboeken
Oud Beijerland (Zh) Streekmuseum Hoeksche Waard via Genlias
Ouddorp (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1930 O 1812-1950
Ouddorp (Zh) Streekarchief Goeree-Overflakkee H 1812-1922 via Genlias
Oudelande (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Oude Nieuwdorp (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Oude en Nieuwe Struijten (Zh) WieWasWie G 1815-1855 H 1818-1854 O 1816-1855
Oude en Nieuwe Struyten (Zh) Streekarchief VP en Rozenburg G 1815-1855 H 1812-1854 O 1812-1855
Oud en Nieuw Gastel (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1945
Oud en Nieuw Gastel (Nb) Regionaal Archief West-Brabant
Oud en Nieuw Mathenesse (Zh) WieWasWie G 1818-1867 H 1818-1867 O 1818-1867
Oudendijk (Nh) WieWasWie H 1817-1922
Oude Oostdijk (Ze) Streekarchief Goeree-Overflakkee H 1812-1922 via Genlias
Oude Pekela (Gr) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1952
Ouder-Amstel (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Oude Tonge (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1811-1932 O 1812-1950
Oude Tonge (Zh) Streekarchief Goeree-Overflakkee H 1812-1922 via Genlias
Oudeland (Zh) Streekarchief Goeree-Overflakkee H 1812-1922 via Genlias
Oudenbosch (Nb) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1912
Oudenbosch (Nb) Regionaal Archief West-Brabant DTB; BR; GHO(A)
Oudenhoorn (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1811-1932 O 1812-1950
Oudenhoorn (Zh) Streekarchief VP en Rozenburg G 1812-1902 H 1812-1912 O 1812-1950
Oud en Nieuw Gastel (Nb) Regionaal Archief West-Brabant DTB; BR; GHO(A)
Oude-Nieuwland (Zh) Streekarchief Goeree-Overflakkee H 1812-1922 via Genlias
Oudenrijn (Ut) WieWasWie G 1811, 1818-1902 H 1818-1932 O 1818-1950 MvS 1818-1826
Oudenrijn (Ut) Utrechts archief H 1818-1922
Ouderkerk aan den IJssel (Zh) WieWasWie H 1812-1932 O 1812-1950
Ouderkerk aan den IJssel (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Oudewater (Ut) WieWasWie G 1811-1920 H 1811-1932 O 1811-1950 MvS 1818-1826
Oudewater (Ut) Utrechts archief H 1811-1922 O 1811-1942
Oudheusden (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1812-1935
Oudheusden Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Oudhuizen (Ut) WieWasWie G 1818-1857 H 1811, 1818-1857 O 1818-1857 MvS 1824-1842
Oudhuizen (Ut) Utrechts archief H 1811-1857
Oudkarspel (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Oud Maarsseveen (Ut) WieWasWie G 1811 O 1811
Oud-Maarsseveen Utrechts archief
Oudorp (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Oudshoorn (Zh) WieWasWie G 1811-1906 H 1811-1917
Oudshoorn (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Oud Vossemeer (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Oud Valkenburg (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1797-1922 O 1797-1940
Oud Vroenhoven (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1797-1919 O 1797-1919
Oud Wulven (Ut) WieWasWie G H O 1818-1857 MvS 1818-1857
Oud-Wulven (Ut) Utrechts archief H 1818-1857 MvS 1818-1942
Ouwerkerk (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Overasselt (Ge) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1950
Overlangbroek (Ut) WieWasWie G 1811 O 1811
Overlangbroek (Ut) Utrechts archief
Overschie (Zh) WieWasWie G 1812-1902
Overschie (Zh) Digitale Stamboom
Overschie en Hogenban (Zh) Gemeentearchief Rotterdam DTB; G 1812-1902 H 1812-1926 O 1812-1941
Overslag (Ze) WieWasWie H 1796-1922
Ovezande (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Pannerden (Ge) WieWasWie G 1818-1902 H 1818-1922 O 1818-1950
Papekop (Zh) WieWasWie H 1811, 1816-1932
Papekop Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Papendrecht (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932
Passewaaij Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Peize (Dr) WieWasWie G 1817-1902 H 1811-1932 O 1817-1952
Pernis (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932
Pernis (Zh) Digitale Stamboom
Pernis (Zh) Gemeentearchief Rotterdam DTB; O 1812-1934
Pernis voorouder.nl DTB
Petten (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1929
Peursum (Zh) WieWasWie G 1818-1902 H 1818-1922 O 1818-1950
Philippine (Ze) WieWasWie H 1796-1922
Piershil (Zh) WieWasWie G 1818-1902 H 1818-1932 O 1818-1950
Piershil (Zh) Streekmuseum Hoeksche Waard alleen via Genlias
Piershil (Zh) Erfgoedcentrum DiEP H 1818-1932
Pijnacker (Zh) Digitale Stamboom
Pijnacker (Zh) Gemeentearchief Delft DTB
Poederoijen (Ge) WieWasWie H 1812-1922 O 1812-1950
Poederoijen (Ge) Streekarchief Bommelerwaard
Pol en Panheel (Li) WieWasWie G 1802-1820 H 1803-1820 O 1804-1820
Polsbroek (Ut) WieWasWie G 1812-1817, 1858-1902 H 1812-1817, 1858-1932 O 1812-1817, 1858-1950 MvS 1818-1826
Polsbroek (Ut) Utrechts archief H 1812-1817
Polsbroek Noord (Ut) WieWasWie G 1812-1857, 1858-1902 H 1812-1817, 1858-1932 O 1812-1817, 1858-1950 MvS 1818-1826
Polsbroek-Noord (Ut) Utrechts archief H 1811
Polsbroek Zuid (Ut) WieWasWie G 1811, 1818-1902 H 1811, 1818-1857 O 1811, 1818-1857
Polsbroek-Zuid (Ut) Utrechts archief H 1811
Poortugaal (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932
Poortugaal (Zh) Digitale Stamboom
Poortugaal (Zh) Gemeentearchief Rotterdam DTB; O 1812-1950
Poortugaal (Zh) voorouder.nl DTB; G H (1812-1902/1912)
Poortvliet (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Portengen (Ut) WieWasWie G H O 1818-1857 MvS 1820-1857
Portengen (Ut) Utrechts archief H 1818-1857
Posterholt (Li) WieWasWie G 1800-1902 H 1801-1922 O 1800-1942
Princenhage (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1941
Princenhage (Nb) Stadsarchief Breda bronnen vanaf 1811
Princenhage (Nb) Stadsarchief Breda bronnen tot 1811
Prinsenbeek (Nb) Stadsarchief Breda bronnen vanaf 1811
Prinsenbeek (Nb) Stadsarchief Breda bronnen tot 1811
Puiflijk (Ge) WieWasWie H 1811-1817 O 1811-1817
Purmerend (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Purmerend en den Ilp (Nh) WieWasWie H 1811
Putte (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1956
Putte (Nb) Historisch Centrum Het Markiezenhof
Putten (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Puttershoek (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932 O 1812-1950
Puttershoek (Zh) Streekmuseum Hoeksche Waard alleen via Genlias
Raamsdonk (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Raamsdonk (Nb) Regionaal Archief Tilburg G 1811-1907 H 1811-1932 O 1811-1957 (A) DTB 1695-1811
Raalte (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1950
Ransdorp (Nh) WieWasWie H 1811-1920 O 1811-1920
Rauwerderhem (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Ravenstein (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1956
Ravenswaaij (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Reek (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Reeuwijk (Zh) WieWasWie H 1812-1932 O 1812-1950
Reeuwijk (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Reijerscop (Ut) WieWasWie G 1811
Renesse (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Rengerskerke (Ze) WieWasWie H 1811-1812
Renkum (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1818-1950
Renkum (Ge) Gelders Archief ingek.+ vertr. pers. 1916-1941
Renswoude (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1812-1932 O 1811-1950 MvS 1842-1860
Renswoude (Ut) Digitale Stamboom
Renswoude (Ut) Utrechts archief H 1812-1922 MvS 1818-1842
Retranchement (Ze) WieWasWie H 1796-1922
Reusel (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Reusel (Nb) Digitale Stamboom
Rheden (Ge) WieWasWie H 1818-1922 O 1818-1950
Rhenen (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1950 MvS 1842-1900
Rhenen (Ut) Utrechts archief H 1811-1922 MvS 1818-1842
Rhenoy (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Rhijnauwen (Ut) WieWasWie MvS 1818-1842
Rhoon (Zh) Digitale Stamboom
Rhoon (Zh) WieWasWie G 1812-1902; H 1812-1932
Rhoon (Zh) Gemeentearchief Rotterdam O 1873-1950
Rhoon (Zh) voorouder.nl DTB; G H (1812-1902/1912)
Ridderkerk (Zh) Digitale Stamboom
Ridderkerk (Zh) WieWasWie G 1812-1905 H 1812-1932
Ridderkerk (Zh) Gemeentearchief Rotterdam Overlijdens 1851-1956
Ridderkerk (Zh) voorouder.nl DTB (in bew.); G H (in bew.)
Riethoven (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Riethoven (Nb) Digitale Stamboom
Rietveld (Ut) WieWasWie G 1818-1902 H 1818-1932 O 1818-1950
Rietveld (Ut) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Rietveld (Ut) Utrechts archief H 1818-1922
Rietwijk en Rietwijkeroord (Nh) WieWasWie H 1817-1854 O 1818-1854
Rijckholt (Li) WieWasWie G 1799-1903 H 1800-1922 O 1802-1942
Rijnauwen (Ut) WieWasWie G H O 1818-1857
Rijnauwen (Ut) Utrechts archief H 1818-1857 MvS 1818-1842
Rijnsaterwoude (Zh) WieWasWie G 1812-1906 H 1812-1933 O 1812-1950
Rijnsaterwoude (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Rijnsburg (Zh) WieWasWie H 1812-1892
Rijnsburg (Zh) Digitale Stamboom
Rijnwoude (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Rijsbergen (Nb) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1955
Rijsbergen (Nb) Regionaal Archief West-Brabant DTB; BR; G H O(A)
Rijsenburg (Ut) WieWasWie G 1811, 1818-1902 H 1818-1931 O 1818-1931 MvS 1818-1900
Rijsenburg (Ut) Utrechts archief G 1811-1902 H 1818-1922 MvS1818-1842
Rijsoord (Zh) WieWasWie G 1812-1845 H 1813-1842 O 1812-1845
Rijsoord (Zh) Digitale Stamboom
Rijsoord en Strevelshoek (Zh) WieWasWie G 1846-1855 H 1846-1854 O 1846-1855
Rijsoord (Zh) Gemeentearchief Rotterdam G H O 1812-1845
Rijsoord en Strevelshoek (Zh) Gemeentearchief Rotterdam G O 1846-1855; H 1846-1854
Rijsoord en Strevelshoek (Zh) Digitale Stamboom
Rijsoord en Strevelshoek (Zh) Gemeentearchief Rotterdam
Rijssen (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1812-1950
Rijswijk (Zh) Digitale Stamboom
Rijswijk (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Rijswijk (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1812-1942
Rijswijk (Nb) Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Rilland Bath (Ze) WieWasWie H 1878-1922
Rilland en Bath (Ze) WieWasWie H 1811-1815
Rilland en Maire (Ze) WieWasWie H 1816-1877
Rimburg (Li) WieWasWie G 1816-1887 H 1816-1887 O 1816-1888
Ritthem (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Rixtel (Nb) Digitale Stamboom
Rockanje (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932 O 1812-1950
Rockanje (Zh) Streekarchief VP en Rozenburg G 1812-1902 H 1812-1930 O 1812-1950
Roden (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Roderwolde (Dr) WieWasWie G 1817-1819 O 1817-1819
Roermond (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1798-1922 O 1797-1942
Roggel (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1798-1922 O 1797-1942
Rolde (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Roosendaal (Nb) WieWasWie H 1811-1922 MvS 1818-1841
Roosendaal (Nb) Gemeentearchief Roosendaal DTB + G + H + O
Roosteren (Li) WieWasWie G 1800-1902 H 1801-1922 O 1800-1942
Rosmalen (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1943
Rossum (Ge) WieWasWie H 1818-1922 O 1818-1826, 1943-1950
Rossum (Ge) Streekarchief Bommelerwaard
Roswinkel (Dr) WieWasWie G H O 1811, 1817-1819
Rotterdam (Zh) Gemeentearchief Rotterdam DTB; G 1811-1902 H 1811-1926 O 1811-1917
Rotterdam (Zh) Gemeentearchief Rotterdam vermiste personen 1940-1945
Roxenisse (Zh) WieWasWie G 1818-1857 H 1812-1922 O 1819-1857
Rozenburg (Zh) WieWasWie G 1812-1899 H 1811-1932 O 1812-1950
Rozenburg (Zh) Streekarchief VP en Rozenburg G 1812-1902 H 1811-1930 O 1811-1950
Rozendaal (Ge) WieWasWie H 1818-1922 O 1818-1950
Rucphen (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1862
Rugge (Zh) Streekarchief VP en Rozenburg
Ruinen (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Ruinerwold (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Ruiven (Zh) WieWasWie G 1818-1842 H 1819-1839 O 1820-1842
Ruiven (Zh) Digitale Stamboom
Rumpt (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Ruurlo (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1818-1950
Ruwiel (Ut) WieWasWie G 1818-1902 H 1818-1932 O 1818-1950 MvS 1820-1865
Ruwiel (Ut) Utrechts archief H 1818-1922
's-Gravenambacht (Zh) Gemeentearchief Rotterdam G H O 1818-1833
's-Gravenambacht (Zh) WieWasWie G 1818-1833
's-Gravendeel (Zh) WieWasWie H 1812-1922 O 1812-1950
's-Gravendeel (Zh) archieven H 1812-1932
's-Gravendeel (Zh) Streekmuseum Hoeksche Waard alleen via Genlias
's-Gravenhage (Zh) Digitale Stamboom
's-Gravenhage (Zh) Gemeentearchief Den Haag Tienjarige tafels Huwelijken 1853-1932
's-Gravenmoer (Nb) WieWasWie H 1811-1922
's-Gravenmoer (Nb) Regionaal Archief Tilburg
's-Gravesloot (Ut) Utrechts archief
's-Heer Oudelandsambacht (Zh) Erfgoedcentrum DiEP BS 1850-1935
's-Heer Oudelandsambacht (Zh) Genealogische Verkenningen huwelijken 1818-1857
's-Hertogenbosch (Nb) WieWasWie H 1811-1922 MvS 1818-1902
Sambeek (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Sandelingen Ambacht (Zh) WieWasWie O 1818-1855
Sappemeer (Gr) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1949
Sassenheim (Zh) WieWasWie H 1812-1922
Sassenheim (Zh) Digitale Stamboom
Sas van Gent (Ze) WieWasWie H 1796-1922
Schaesberg (Li) WieWasWie G 1796-1902 H 1796-1922 O 1795-1942
Schaft (Nb) Digitale Stamboom
Schagen (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Schagen (Nh) Regionaal Archief Alkmaar
Schagen en Den Eng (Ut) WieWasWie H 1811
Schagen en Den Eng (Ut) Utrechts archief H 1811-1922
Schaijk (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1960
Schalkwijk (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1950 MvS 1818-1900
Schalkwijk (Ut) Utrechts archief G 1811-1902 H 1811-1922 MvS1818-1842
Schardam (Nh) WieWasWie H 1817-1854 O 1819-1854
Scharwoude (Nh) WieWasWie H 1811-1854
Scheemda (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Schellingwoude (Nh) WieWasWie H 1817-1857 O 1811, 1817-1857
Schellinkhout (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Schelluinen (Zh) WieWasWie G 1818-1902 H 1812, 1821-1922 O 1818-1950
Schermer (Nh) Regionaal Archief Alkmaar
Schermerhorn (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Scherpenisse (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Scherpenzeel (Ut) WieWasWie MvS 1818-1842
Scherpenzeel (Ge) WieWasWie H 1812-1922 O 1812-1950
Schiebroek (Zh) WieWasWie G 1811, 1818-1902
Schiebroek (Zh) Gemeentearchief Rotterdam DTB; G 1818-1911 H 1818-1933 O 1818-1941
Schiedam (Zh) WieWasWie G 1812-1902
Schiedam (Zh) Gemeentearchief Schiedam
Schiedam (Zh) voorouder.nl BS Geboorten
Schiermonnikoog (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Schijndel (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1945
Schimmert (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1797-1922 O 1797-1942
Schinnen (Li) WieWasWie G 1796-1903 H 1797-1922 O 1797-1942
Schin op Geul (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1797-1922 O 1797-1942
Schinveld (Li) WieWasWie G 1796-1902 H 1797-1922 O 1796-1942
Schipluiden (Zh) WieWasWie G 1812-1940 H 1812-1940 O 1812-1950
Schipluiden (Zh) Digitale Stamboom
Schokland (Fl) WieWasWie G 1811-1859 H 1811-1859 O 1811-1859 + DTB
Schonauwen (Ut) WieWasWie G H O 1818-1857 MvS 1818-1857
Schonauwen (Ut) Utrechts archief H 1818-1857
Schoondijke (Ze) WieWasWie H 1796-1922
Schoonebeek (Dr) WieWasWie G 1884-1902 H 1884-1932 O 1884-1952
Schoonhoven (Zh) WieWasWie G 1811-1902 H 1812-1932 O 1811-1950 MvS 1818-1820
Schoonhoven (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Schoonrewoerd (Zh) WieWasWie DTB B 1729-1811 T 1793-1811
Schoonrewoerd (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1922 O 1812-1950
Schoorl (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Schore (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Schoten (Nh) WieWasWie H 1817-1922
Schoten (Nh) Digitale Stamboom
Schoten (Nh) Digitale stamboom Kennemerland G 1817-1902 H 1815-1914 O 1817-1927
Schoterland (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1934
Serooskerke (Schouwen) (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Serooskerke (Walcheren) (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Sevenum (Li) WieWasWie G 1837-1902 H 1837-1922 O 1837-1942
Siddeburen (Gr) WieWasWie G 1811-1825 H 1811-1825 O 1811-1825
Sijbekarspel (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Simonshaven (Zh) Streekarchief VP en Rozenburg G 1818-1855 H 1818-1855 O 1818-1855
Simonshaven en Schuddebeurs (Zh) WieWasWie G 1818-1855 H 1818-1855 O 1818-1855
Simpelveld (Li) WieWasWie G 1796-1902 H 1796-1922 O 1796-1942
Sinoutskerke en Baarsdorp (Ze) WieWasWie H 1811-1815
Sint Adolphsland Streekarchief Goeree-Overflakkee H 1812-1922 via Genlias
Sint Anna ter Muiden (Ze) WieWasWie H 1796-1880
Sint Annaland (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Sint Anthoniepolder (Zh) WieWasWie G 1818-1833 H 1818-1833 O 1818-1833
Sint Anthoniepolder (Zh) Streekmuseum Hoeksche Waard via Genlias
Sint Geertruid (Li) WieWasWie G 1825-1902 H 1829-1922 O 1827-1942
Sint Jansteen (Ze) WieWasWie H 1796-1922
Sint Joosland (Ze) WieWasWie H 1811-1815
Sint Kruis (Ze) WieWasWie H 1796-1922
Sint Laurens (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Sint Maarten (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Sint Maartensdijk (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Sint Maartensregt (Zh) WieWasWie G 1818-1855 H 1818-1855 O 1818-1855
Sint Maartensregt (Zh) Digitale Stamboom
Sint Michielsgestel (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1842
Sint OdiliŽnberg(Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1798-1922 O 1797-1942
Sint Pancras (Nh) WieWasWie H 1815-1922 O 1811-1950
Sint Philipsland (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Sint Pieter (Li) WieWasWie G 1798-1902 H 1798-1919 O 1797-1919
Sint Oedenrode (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1913
Sirjansland (Ze) WieWasWie H 1811-1815
Sittard (Li) WieWasWie G 1798-1902 H 1801-1922 O 1798-1942
St.-Oedenrode (Nb) WieWasWie MvS 1818-1885
Sleen (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1817-1932 O 1811, 1817-1952
Sleeuwijk (Nb) Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Slenaken (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1801-1922 O 1798-1942
Sliedrecht (Zh) WieWasWie H 1811-1932 O 1812-1950
Slochteren (Gr) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1952
Sloten (Nh) WieWasWie H 1811-1920
Sloten (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Sluipwijk (Zh) WieWasWie H 1812-1870 O 1811-1870
Sluipwijk (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Sluis (Ze) WieWasWie H 1796-1922
Smallingerland (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Smilde (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Sneek (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Snelrewaard (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811,1818-1932 O 1811, 1818-1950
Snelrewaard (Ut) Utrechts archief H 1811
Soerendonk (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1940
Soerendonk (Nb) Digitale Stamboom
Soest (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1950 MvS 1818-1859
Soest (Ut) Digitale Stamboom
Soest (Ut) Utrechts archief H 1811-1922
Someren (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Someren (Nb) Digitale Stamboom
Sommelsdijk (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932 O 1812-1950
Sommelsdijk (Zh) Streekarchief Goeree-Overflakkee H 1812-1922 via Genlias
Son (Nb) Digitale Stamboom
Son en Breugel (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1862
Son en Breugel (Nb) Digitale Stamboom
Spaarndam (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Spaarndam (Nh) Digitale Stamboom
Spaarndam (Nh) Digitale stamboom Kennemerland G 1812-1902 H 1812-1932 O 1812-1927
Spaarnwoude (Nh) WieWasWie H 1811-1857
Spaarnwoude (Nh) Digitale Stamboom
Spaarnwoude (Nh) Digitale stamboom Kennemerland G 1812-1857 H 1812-1857 O 1812-1857
Spanbroek (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Spaubeek (Li) WieWasWie G 1796-1902 H 1797-1922 O 1797-1942
Spijk (Ge) WieWasWie O 1812-1855
Spijkenisse (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1811-1932 O 1812-1950
Spijkenisse (Zh) Streekarchief VP en Rozenburg G 1812-1902 H 1812-1912 O 1812-1950
Sprang Capelle (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Stad aan 't Haringvliet (Zh) WieWasWie G 1815-1902 H 1815-1932 O 1815-1950
Stad aan 't Haringvliet (Zh) Streekarchief Goeree-Overflakkee H 1812-1922 via Genlias
Stad Almelo (Ov) WieWasWie H 1818-1913 O 1818-1913
Stad Delden (Ov) WieWasWie H 1819-1932 O 1819-1950
Stad Hardenberg (Ov) WieWasWie G 1811-1932 O 1819-1941
Stad Ommen (Ov) WieWasWie G 1819-1923 O 1819-1923
Stad Ootmarsum (Ov) WieWasWie O 1818-1932
Stad Vollenhove (Ov) WieWasWie H 1819-1932 O 1819-1942
Standdaarbuiten (Nb) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922
Standdaarbuiten (Nb) Regionaal Archief West-Brabant DTB; BR; GHO(A)
Staphorst (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1950
Statum (Nb) WieWasWie O 1811-1920
Stavenisse (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Stavoren (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Stedum (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Steenbergen (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Steenbergen (Nb) Historisch Centrum Het Markiezenhof
Steenderen (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Steensel (Nb) Digitale Stamboom
Steenwijk (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1950
Steenwijkerwold (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1960
Stein (Zh) WieWasWie G 1818-1870 H 1818-1869 O 1818-1870
Stein (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1798-1922 O 1797-1942
Stellendam (Zh) WieWasWie G 1818-1902 H 1818-1930 O 1818-1950
Stellendam (Zh) Streekarchief Goeree-Overflakkee H 1812-1922 via Genlias
Sterkenburg (Ut) WieWasWie G H O 1818-1857 MvS 1818-1857
Sterkenburg (Ut) Utrechts archief G 1818-1857 H 1818-1857 MvS1818-1842
Sterksel (Nb) Digitale Stamboom
Stevensweert (Li) WieWasWie G 1800-1902 H 1802-1922 O 1800-1942
Stiphout (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1940
Stiphout (Nb) Digitale Stamboom
Stolwijk (Zh) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1950
Stolwijk (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Stompwijk (Zh) WieWasWie G 1818-1902 H 1818-1930 O 1818-1937
Stoppeldijk (Ze) WieWasWie H 1796-1922
Stormpolder (Zh) WieWasWie G 1818-1855 H 1818-1855 O 1818-1855
Stoutenburg (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811, 1815-1932 O 1811, 1815-1950 MvS 1818-1853
Stoutenburg Digitale Stamboom
Stoutenburg (Ut) Utrechts archief H 1811
Stramproij (Li) WieWasWie G 1789-1902 H 1798-1922 O 1797-1942
Stratum (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Stratum (Nb) Digitale Stamboom
Streefkerk (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932 O 1812-1950
Strevelshoek (Zh) WieWasWie G 1819-1845 H 1819-1820 O 1818-1845
Strevelshoek (Zh) Gemeentearchief Rotterdam G H 1819-1845
Strevelshoek (Zh) Digitale Stamboom
Strijen (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932 O 1812-1950
Strijen (Zh) Begraafplaatsen
Strijen (Zh) Erfgoedcentrum DiEP H 1811-1932
Strijensas (Zh) WieWasWie G 1818-1855 H 1818-1855 O 1818-1855
Strijensas (Zh) Begraafplaatsen
Strijensas (Zh) Erfgoedcentrum DiEP H 1818-1855
Strijensas (Zh) Streekmuseum Hoeksche Waard alleen via Genlias
Strijp (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Strijp (Nb) Digitale Stamboom
Strucht (Li) WieWasWie G 1797-1879 H 1798-1878 O 1797-1879
Susteren (Li) WieWasWie G 1798-1902 H 1803-1922 O 1799-1942
Swalmen (Li) WieWasWie G 1798-1902 H 1798-1922 O 1798-1942
't Woudt (Zh) Digitale Stamboom
Teckop (Ut) WieWasWie G 1818-1857 H 1819-1857 O 1818-1857 MvS 1818-1857
Teckop (Ut) Utrechts archief H 1819-1857
Tegelen (Li) Gemeentearchief Venlo G 1798-1902 H 1798-1922 O 1799-1942
Ten Boer (Gr) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1952
Ter Aa (Ut) WieWasWie G H O 1811
Ter Aa (Ut) Utrechts archief
Ter Aar (Zh) WieWasWie G 1811-1907
Ter Aar (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Terborg (Ge) WieWasWie H 1811-1817 O 1811-1817
Terheijden (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Terheijden (Nb) Regionaal Archief Tilburg G 1811-1907 H 1811-1931 O 1811-1940 (A) DTB 1602-1811 BR 1826-1938
Termunten (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Terneuzen (Ze) WieWasWie H 1796-1922
Terschelling (Fr) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1922 O 1812-1942
Teteringen (Nb) WieWasWie O 1811-1942
Teteringen (Nb) Stadsarchief Breda bronnen vanaf 1811
Teteringen (Nb) Stadsarchief Breda bronnen tot 1811
Texel (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Thamen (Nh) WieWasWie H 1811-1820
Thamen (Nh) Digitale Stamboom
Thamen (Nh) Digitale stamboom Kennemerland G H O 1811-1820
Themaat (Ut) WieWasWie H O 1811
Themaat (Ut) Utrechts archief H 1811
Tholen (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Thorn (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1798-1922 O 1797-1942
Tiel (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Tiel (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Tienhoven (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1950 MvS 1820-1865
Tienhoven (Zh) WieWasWie G 1818-1902 H 1818-1922 O 1818-1950
Tienhoven (Ut) Utrechts archief H 1811-1922
Tietjerksteradeel (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Tilburg (Nb) WieWasWie H 1812-1922 MvS 1818-1902
Tilburg (Nb) Regionaal Archief Tilburg G 1811-1907 H 1811-1932 O 1811-1957 DTB
Tongelre (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Tongelre (Nb) Digitale Stamboom
Tricht (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Tubbergen (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1952
Tuil Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Tull en 't Waal (Ut) WieWasWie G 1818-1902 H 1818-1932 O 1818-1950 MvS 1818-1900
Tull en 't Waal (Ut) Utrechts archief H 1818-1922 MvS 1818-1842
Twello (Ge) WieWasWie H 1811-1817 O 1811-1817
Twisk (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Ubach over Worms (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1799-1922 O 1797-1942
Ubbergen (Ge) WieWasWie H 1818-1922 O 1818-1950
Ubbergen Regionaal Archief Nijmegen via Genlias
Uden (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Udenhout (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Udenhout (Nb) Regionaal Archief Tilburg G 1811-1907 H 1811-1932 O 1811-1950 DTB
Uiterbuurt Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Uitgeest (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Uitgeest (Nh) Digitale Stamboom
Uitgeest (Nh) Digitale stamboom Kennemerland G 1812-1902 H 1811-1922 O 1912-1950
Uithoorn (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Uithoorn (Nh) Digitale Stamboom
Uithoorn (Nh) Digitale stamboom Kennemerland H 1812-1932
Uithuizen (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Uithuizermeede (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Uitwijk (Nb) Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Ulestraten (Li) WieWasWie G 1798-1902 H 1799-1922 O 1798-1942
Ulrum (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Urk (Fl) WieWasWie G 1814-1909 H 1814-1939 O 1812-1959 + DTB
Urmond (Li) WieWasWie G 1798-1902 H 1798-1922 O 1798-1942
Ursem (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1812-1950
Usquert (Gr) WieWasWie H 1812-1922 O 1812-1952
Utingeradeel (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Utrecht (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1950
Utrecht (Ut) Utrechts archief
Utrecht (Ut) Utrechts archief
Vaals (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1798-1922 O 1797-1942
Vaassen (Ge) WieWasWie H 1811-1817 O 1811-1817
Vaesrade (Li) WieWasWie G 1797-1822 H 1798-1922 O 1797-1942
Valburg (Ge) WieWasWie H 1818-1922 O 1818-1950
Valkenburg (Zh) WieWasWie H 1818-1922 O 1798-1942
Valkenisse (Ze) WieWasWie H 1811-1815
Valkenswaard (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Valkenswaard (Nb) Digitale Stamboom
Varik (Ge) WieWasWie H 1812-1922 O 1812-1950
Varik (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Varsseveld (Ge) WieWasWie H 1812-1817 O 1812-1817
Veen (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Veen (Nb) Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Veendam (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Veenendaal (Ut) WieWasWie G 1811-1920 H 1811-1932 O 1812-1950 MvS 1818-1900
Veenendaal (Ut) Utrechts archief H 1811-1922 MvS 1818-1842
Veenendaal Gelders (Ut) WieWasWie O 1811
Veenendaal Stichts (Ut) WieWasWie H O 1811
Veenhuizen (Nh) WieWasWie H 1815-1854 O 1815-1854
Veessen (Ge) WieWasWie H 1812-1817 O 1812-1817
Veere (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Veghel (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950 MvS 1885-1902
Velddriel (Ge) Streekarchief Bommelerwaard
Veldhoven (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1940
Veldhoven (Nb) Digitale Stamboom
Veldhuizen (Ut) WieWasWie G 1811, 1818-1902 H 1811, 1818-1932 O 1811, 1818-1950 MvS 1824-1826
Veldhuizen (Ut) Utrechts archief H 1811
Velp (Ge) WieWasWie H 1811-1817 O 1811-1817
Velp (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Velsen (Nh) WieWasWie H 1812-1922
Velsen (Nh) Digitale Stamboom
Velsen(Nh) Digitale stamboom Kennemerland G 1812-1902 H 1812-1922 O 1812-1950
Venhuizen (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Venlo (Li) Gemeentearchief Venlo G 1796-1902 H 1796-1922 O 1796-1942
Venray (Li) WieWasWie G 1798-1902 H 1797-1922 O 1798-1942
Verwolde (Ge) WieWasWie H 1818-1854 O 1818-1854
Vessem (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Vessem (Nb) Digitale Stamboom
Veur (Zh) WieWasWie G 1818-1901 H 1818-1930 O 1818-1937
Vianen (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1812-1932 O 1811-1950
Vianen (Ut) Utrechts archief
Vierlingsbeek (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Vierpolders (Zh) WieWasWie G 1818-1904 H 1818-1932 O 1818-1950
Vierpolders (Zh) Streekarchief VP en Rozenburg G 1818-1904 H 1818-1930 O 1818-1950
Vinkeveen (Ut) WieWasWie G 1811-1840 H 1811-1839 O 1811-1841 MvS 1824-1842
Vinkeveen (Ut) Utrechts archief H 1811-1840
Vinkeveen en Waverveen (Ut) WieWasWie G 1841-1902 H 1840-1932 O 1841-1950
Vinkeveen en Waverveen (Ut) Utrechts archief H 1841-1922
Vlaardingen (Zh) ISIS Vlaardingen
Vlagtwedde (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Vledder (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1817-1932 O 1817-1952
Vleuten (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1950 MvS 1820-1865
Vleuten (Ut) Utrechts archief G 1811-1922
Vlieland (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Vlierden (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1940
Vlierden (Nb) Digitale Stamboom
Vliet (Zh) WieWasWie G 1818-1845 H 1818-1845 O 1818-1845
Vlijmen (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Vlijmen (Nb) Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Vlijmen en Engelen (Nb) WieWasWie H 1811-1819
Vlissingen (Ze) WieWasWie H 1808-1922
Vlist (Zh) WieWasWie G 1818-1902 H 1818-1932 O 1818-1950
Vlist (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Vlist en Bonrepas (Zh) WieWasWie MvS 1818-1820
Vlodrop (Li) WieWasWie G 1798-1902 H 1798-1922 O 1797-1942
Voerendaal (Li) WieWasWie G 1799-1902 H 1800-1922 O 1799-1942
Vollenhove (Ov) WieWasWie H 1811-1818 O 1811-1818, 1943-1960
Vollenhove, Ambt (Ov) WieWasWie H 1819-1932 O 1819-1942
Vollenhove, Stad (Ov) WieWasWie H 1819-1932 O 1819-1942
Voorburg (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1811-1922 O 1812-1950
Voorhout (Zh) Digitale Stamboom
Voorschoten (Zh) WieWasWie H 1812-1922
Voorschoten (Zh) Digitale Stamboom
Voorst (Ge) WieWasWie H 1812-1922 O 1812-1950
Voorthuizen (Ge) WieWasWie H 1811-1818 O 1811-1818
Vorden (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Vreeland (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1950 MvS 1818-1842
Vreeland (Ut) Utrechts archief H 1811-1922
Vreeswijk (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1950 MvS 1818-1824
Vreeswijk (Ut) Utrechts archief H 1811-1922
Vries (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Vriezenveen (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1953
Vrije en Lage Boekhorst (Zh) WieWasWie G O 1811
Vrijenban (Zh) WieWasWie H 1811 O 1811-1920
Vrijenban (Zh) Digitale Stamboom
Vrijhoef en Kalverbroek (Zh) WieWasWie G 1818-1826 H 1818-1826 O 1818-1825
Vrijhoeven (Zh) WieWasWie G 1818-1840 H 1818-1831 O 1819-1840
Vrijhoeven (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Vrijhoeve-Capelle (Nb) WieWasWie H 1812-1922 O 1811-1922
Vrouwenpolder (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Vught (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1813-1842
Vorden (Ge) WieWasWie H 1818-1922 O 1818-1950
Waalre (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Waalre Digitale Stamboom
Waalwijk (Nb) WieWasWie H 1811-1922 MvS 1818-1902
Waarde (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Waardenburg (Ge) WieWasWie H 1812-1922 O 1811-1950
Waardenburg (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Waarder (Zh) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1950
Waarder (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Waardhuizen (Nb) Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Waddenoijen (Ge) WieWasWie H 1818-1922 O 1818-1950
Waddinxveen (Zh) WieWasWie H 1812-1817
Waddinxveen (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Wadenoijen (Ge) WieWasWie H 1818-1922 O 1818-1950
Wageningen (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Wamel (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Wanneperveen (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1960
Wanroij (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1940
Wanssum (Li) WieWasWie G 1789-1902 H 1797-1922 O 1802-1942
Warder (Nh) WieWasWie H 1817-1922 O 1811-1950
Warffum (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Warmenhuizen (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Warmond (Zh) WieWasWie H 1811-1922
Warmond (Zh) Digitale Stamboom
Warnsveld (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Wasperveen (Dr) WieWasWie G 1817-1819 H 1817-1819 O 1817-1819
Waspik (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Wassenaar (Zh) WieWasWie G 1811-1903 H 1811-1926 O 1811-1960
Waterdijk (Ze) WieWasWie H 1796-1814
Wateringen (Zh) WieWasWie G 1812-1910 H 1812-1940 O 1812-1960
Watergraafsmeer (Nh) WieWasWie H 1811
Waterlandkerkje (Ze) WieWasWie H 1796-1922
Waverveen (Ut) WieWasWie G H O 1811-1840 MvS 1824-1842
Waverveen (Ut) Utrechts archief H 1811-1840
Wedde (Gr) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1952
Weerselo (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1950
Weert (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1798-1922 O 1798-1942
Weesp (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Weesperkarspel (Nh) WieWasWie H 1811, 1816-1922
Wehl (Ge) WieWasWie H 1814-1922 O 1814-1950
Well Streekarchief Bommelerwaard
Wely Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Wemeldinge (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Werkendam (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942 MvS 1877-1902
Werkendam Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Werkhoven (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1950 MvS 1818-1842
Werkhoven (Ut) Utrechts archief H 1811-1922
Wervershoof (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Wessem (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1798-1922 O 1797-1942
West Barendrecht (Zh) WieWasWie H 1818-1836
West Maas en Waal Regionaal Archief Nijmegen alleen via Genlias
Westbroek (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1950 MvS 1820-1865
Westbroek (Ut) Utrechts archief H 1811-1922
Westdongeradeel (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Westdorpe (Ze) WieWasWie H 1796-1922
Westelbeers Digitale Stamboom
Westenschouwe (Ze) WieWasWie H 1811-1815
Westerbork (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Westerhoven (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Westerhoven Digitale Stamboom
Westerlee (Gr) WieWasWie G 1812-1821 H 1812-1821 O 1812-1821
Westervoort (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Westkapelle (Ze) WieWasWie H 1816-1922
Westkapelle-binnen (Ze) WieWasWie H 1811-1815
Westkapelle-buiten (Ze) WieWasWie H 1811-1815
Westkerke (Ze) WieWasWie H 1811-1812
Westmaas (Zh) Bevolkingsregister via Familysearch
Westmaas (Zh) Streekmuseum Hoeksche Waard via Genlias
Westmaas (Zh) WieWasWie G 1818-1902 H 1818-1932 O 1818-1950
West-Nieuwland Streekarchief Goeree-Overflakkee H 1812-1922 via Genlias
West Souburg (Ze) WieWasWie H 1811-1834
Weststellingwerf (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Westvoorne Streekarchief VP en Rozenburg
Westwoud (Nh) WieWasWie H 1817-1922 O 1811-1950
Westzaan (Nh) WieWasWie H 1813-1922
Westzaandam (Nh) WieWasWie H 1811 O 1811
Weurt (Ge) WieWasWie H 1811-1818 O 1811-1818
Wieldrecht (Zh) Erfgoedcentrum DiEP G 1818-1857 H 1818-1857(A)
Wieldrecht met Louisapolder(Zh) WieWasWie G 1818-1857
Wieldrecht met Louisapolder (Zh) WieWasWie H 1818-1857 O 1818-1857
Wierden (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1950
Wieringen (Nh) WieWasWie H 1812-1922 O 1812-1950
Wieringen Regionaal Archief Alkmaar
Wieringermeer (Nh) WieWasWie O 1939-1950
Wieringermeer Regionaal Archief Alkmaar
Wieringerwaard (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Wijchen (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Wijchen (Ge) Regionaal Archief Nijmegen alleen via Genlias
Wijdenes (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Wijdewormer (Nh) WieWasWie H 1817-1922 O 1817-1950
Wijhe (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1950
Wijk Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
Wijk aan Zee Digitale Stamboom
Wijk aan Zee en Duin (Nh) WieWasWie H 1817-1922
Wijk aan Zee en Duin (Nh) Digitale stamboom Kennemerland alleen BS 1811+
Wijk bij Duurstede (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1950 MvS 1818-1900
Wijk bij Duurstede (Ut) Utrechts archief H 1811-1922 MvS 1818-1842
Wijk en Aalburg (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Wijlre (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1801-1922 O 1797-1942
Wijnandsrade (Li) WieWasWie G 1796-1903 H 1797-1922 O 1796-1942
Wijngaarden (Zh) WieWasWie G 1818-1902 H 1815-1932 O 1818-1950
Wildervank (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Willemstad (Nb) Regionaal Archief West-Brabant DTB; BR; G H O(A)
Willemstad (Nb) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1955
Willeskop (Ut) WieWasWie G 1818-1902 H 1818-1932 O 1818-1950 MvS 1818-1824
Willeskop Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Willeskop (Ut) Utrechts archief H 1818-1922
Willige Langerak (Ut) WieWasWie G 1811, 1818-1902 H 1811, 1818-1922 O 1811-1942 MvS 1818-1824
Willige Langerak (Ut) Utrechts archief H 1811
Wilnis (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1950 MvS 1818-1842
Wilnis (Ut) Utrechts archief H 1811-1922
Wilp (Ge) WieWasWie H 1812-1817 O 1812-1817
Wilsum (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1936
Wimmenum (Nh) WieWasWie H 1817-1857 O 1819-1857
Windeweer (Gr) WieWasWie G 1811-1821 H 1811-1821 O 1811-1821
Winkel (Nh) WieWasWie H 1812-1922
Winssen (Ge) WieWasWie H 1811-1817 O 1811-1817
Wintelre Nb) Digitale Stamboom
Winterswijk (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Winschoten (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Winsum (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Wisch (Ge) WieWasWie H 1818-1922 O 1818-1950
Wissekerke (Z-Beveland) (Ze) WieWasWie H 1811-1815
Wissenkerke (N-Beveland) (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Wittem (Li) WieWasWie G 1797-1902 H 1798-1922 O 1797-1942
Woensdrecht (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1942
Woensdrecht Historisch Centrum Het Markiezenhof
Woensel (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Woensel (Nb) Digitale Stamboom
Woensel en Eckart (Nb) WieWasWie H 1820-1920
Woerden (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1950 MvS 1818-1842
Woerden (Ut) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Woerden (Ut) Utrechts archief H 1811-1922
Wognum (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Wolphaartsdijk (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Wonseradeel (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Workum (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Wormer (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Wormerveer (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Woubrugge (Zh) WieWasWie H 1812-1928 O 1811-1950
Woubrugge (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Woudenberg (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1950 MvS 1818-1900
Woudenberg (Ut) Digitale Stamboom
Woudenberg (Ut) Utrechts archief G 1811-1902 H 1811-1922
Woudrichem (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Woudrichem (Nb) Streekarchief Land van Heusden en Altena alleen DTB (BS via Genlias)
't Woudt (Zh) WieWasWie G 1812-1817 H 1812-1817 O 1812-1817
Wouw (Nb) WieWasWie H 1811-1922
Wouw (Nb) Gemeentearchief Roosendaal DTB; Schepenb H; G H O 1849-1940
Wouw (Nb) Gemeentearchief Roosendaal DTB Nederduits gereformeerd
Wulverhorst (Ut) WieWasWie G 1818-1857 H 1811, 1818-1857 O 1818-1856 MvS 1818-1826
Wulverhorst (Ut) Utrechts archief H 1811-1857
Wymbritseradeel (Fr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1942
Yerseke (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Zaamslag (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Zaandam (Nh) WieWasWie H 1812-1922 O 1812-1950
Zaandijk (Nh) WieWasWie H 1811-1922
Zalk en Veecaten (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1936
Zaltbommel (Ge) WieWasWie H 1812-1922 O 1813-1950
Zaltbommel (Ge) Streekarchief Bommelerwaard
Zandvoort (Nh) Digitale Stamboom
't Zand (Gr) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1952
Zand, 't (Gr) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1952
Zandvoort (Nh) Digitale stamboom Kennemerland G 1812-1902 H 1812-1922 O 1812-1950
Zandwijk Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Zeddam (Ge) WieWasWie H 1812-1820 O 1812-1820
Zeeland Zeeuws Archief
Zeeland (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1960
Zeelst (Nb) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1921
Zeelst (Nb) Digitale Stamboom
Zegveld (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1950 MvS 1818-1865
Zegveld Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Zegveld (Ut) Utrechts archief H 1811-1922
Zegwaart (Zh) WieWasWie G 1812-1907 H 1812-1932 O 1812-1935
Zegwaart (Zh) Allezoetermeerders div
Zeist (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1950 MvS 1818-1887
Zeist (Ut) Utrechts archief H 1811-1922
Zelhem (Ge) WieWasWie H 1812-1922 O 1811-1950
Zennewijnen Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Zesgehuchten (Nb) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1921
Zesgehuchten (Nb) Digitale Stamboom
Zevenaar (Ge) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1812-1950
Zevenbergen (Nb) Regionaal Archief West-Brabant DTB; BR; G H O(A)
Zevenbergen (Nb) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1955 MvS1818-1902
Zevender (Ut) WieWasWie G 1818-1857 H 1818-1857 O 1818-1942 MvS 1818-1826
Zevender (Ut) Utrechts archief H 1821-1856
Zevenhoven (Zh) WieWasWie H 1811-1928
Zevenhoven (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Zevenhuizen (Zh) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1950
Zevenhuizen (Zh) Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Zierikzee (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Zijpe (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Zijpe (Nh) Regionaal Archief Alkmaar
Zoelen (Ge) WieWasWie H 1812-1922 O 1811-1950
Zoelen Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Zoelmond (Ge) Regionaal Archief Rivierenland alleen via Genlias
Zoetermeer (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1940 O 1812-1950
Zoetermeer (Zh) Allezoetermeerders div
Zoetermeer (Zh) Hist. Gen. Oudsoetermeer div
Zoeterwoude (Zh) Digitale Stamboom
Zoeterwoude (Zh) WieWasWie O 1811-1960
Zonnemaire (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Zoutelande (Ze) WieWasWie H 1811-1922
Zouteveen (Zh) WieWasWie G 1811
Zuid Beijerland (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1812-1932 O 1812-1950
Zuid Beijerland (Zh) Begraafplaatsen
Zuid Beijerland (Zh) Erfgoedcentrum DiEP H 1812-1932
Zuid Beijerland (Zh) Streekmuseum Hoeksche Waard via Genlias
Zuid- en Noord Schermer (Nh) WieWasWie H 1812-1922
Zuidbroek (Zh) WieWasWie G 1811
Zuidbroek (Gr) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1952
Zuiddorpe (Ze) WieWasWie H 1797-1922
Zuidelijke IJsselmeerpolders (Fl) WieWasWie O 1956-1959
Zuidgeest Historisch Centrum Het Markiezenhof
Zuidhorn (Gr) WieWasWie G 1811-1905 H 1811-1922 O 1811-1952
Zuidland (Zh) WieWasWie G 1812-1902 H 1811-1932 O 1812-1950
Zuidland (Zh) Streekarchief VP en Rozenburg G 1812-1902 H 1812-1922 O 1812-1950
Zuidlaren (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Zuid-Schalkwijk (Nh) WieWasWie H 1817-1863
Zuid-Schalkwijk (Nh) Digitale Stamboom
Zuidschalkwijk (Nh) Digitale stamboom Kennemerland G H O 1817-1863
Zuid-Scharwoude (Nh) WieWasWie H 1817-1922
Zuid Waddinxveen (Zh) WieWasWie G H 1818-1870 O 1811
Zuidwijk (Zh) WieWasWie G 1818-1841 H 1822-1840 O 1818-1844
Zuidwolde (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Zuidzande (Ze) WieWasWie H 1796-1922
Zuilen (Ut) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1950 MvS 1820-1865
Zuilen (Ut) Utrechts archief G 1811-1902 H 1811-1922
Zuilichem (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1813-1950
Zuilichem (Ge) Streekarchief Bommelerwaard
Zundert (Nb) Regionaal Archief West-Brabant DTB; BR; GHO(A)
Zundert (Nb) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1922 O 1811-1955
Zutphen (Ge) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Zwaag (Nh) WieWasWie H 1811-1922 O 1811-1950
Zwake (Ze) WieWasWie H 1811-1815
Zwammerdam (Zh) WieWasWie G 1812-1908 H 1812-1950
Zwammerdam Groene Hart Archieven meerdere bronnen
Zwartewaal (Zh) WieWasWie G 1812-1904 H 1812-1932 O 1812-1950
Zwartewaal (Zh) Streekarchief VP en Rozenburg G 1812-1904 H 1812-1931 O 1812-1931
Zwartsluis (Ov) WieWasWie H 1811-1932 O 1811-1950
Zweeloo (Dr) WieWasWie G 1811-1902 H 1811-1932 O 1811-1952
Zwijndrecht (Zh) WieWasWie G 1812-plm.1900 H 1812-1932 O 1812-1950
Zwijndrecht (Zh) Erfgoedcentrum DiEP G H O 1850-1935
Zwolle (Ov) WieWasWie G 1811-1912 H 1811-1932 O 1811-1950
Zwollerkerspel (Ov) WieWasWie G 1811-1912 H 1811-1932 O 1811-1950

Laatste wijzigingen: september 2013.